Диверсанти розпилюють в Україні небезпечні віруси, щоб виробники антивірусних ліків отримували надприбутки? – запитують читачі, що масово не можуть вилікуватись від ускладнень місяцями
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Диверсанти розпилюють в Україні небезпечні віруси, щоб виробники антивірусних ліків отримували надприбутки? – запитують читачі, що масово не можуть вилікуватись від ускладнень місяцями

Кожен другий українець вам скаже: такого важкого перебігу простудних та вірусних інфекцій із ускладненнями ще не було.

 

Після невідомого вірусу сотні тисяч людей не можуть 4-5 місяців позбутися кашлю. Потім систематично хворіють дорослі й діти. Лікарі безсилі. Прописані ліки не допомагають. Кажуть, що інфекційне захворювання знищує повністю слизову органів дихання та вух. Тому треба чекати відновлення… Що робити? Що це за інфекція, чому лікарні, спеціалісти управління охорони здоров’я не пояснюють людям, куди звертатись та не розвіюють панічні натрої? Люди почали говорити про вірусні диверсії із країни-окупанта та змову із виробниками антивірусних препаратів, які розпилюють на території країни інфекційні вірусні інфекції, щоб експериментувати на громадянах України та отримувати надприбутки. Статистика відзначає, що постачання фармкомпаніями ліків проти рото-вірусу, інших простудних захворювань різко зросло. Чому вони або не допомагають, або ускладнюють захворювання? Чи у нас непрофесійні лікарі, що лікують пацієнтів? А може, не ті ліки призначають, чи вони — підроблені, тому не дають ефекту? У наляканих українців - тисячі запитань. На жаль, у коментарях, які ми отримали, мало відповідей на запитання.

 

– Департамент веде щотижневий моніторинг з епідситуації, із захворюваності на грип та ГРВІ. Протягом 15-го тижня цього року ці показники у Вінницькій області дуже незначно зросли у межах 2%, – відзначила Світлана Швидюк, головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА. – Комусь допоможе інгаляція, комусь — відвари, мікстури чи пігулки.

 

Із загальних рекомендацій фахівці називають, перш за все, подолання весняного авітамінозу, який треба «заїдати» корисними продуктами — морською рибою, яйцями, сиром, часником, буряком і морквою, яблуками і цитрусовими. Крім того, одужанню сприяє більш активний спосіб життя, при якому поліпшується обмін речовин. На інші запитання, що прозвучали у матеріалі - чекаємо відповідей.

Людмила ЛИПНИЦЬКА

Залишити коментар:
Нет комментариев