Допоможіть дитині бійця АТО
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Допоможіть дитині бійця АТО

Родина бійця АТО Руслана та Тетяни Подковських просить допомоги. 14 жовтня молоде подружжя стало батьками. На світ з'явилась Софійка. На перший погляд дівчинка народилась здоровою, але страшний діагноз за два тижні шокував батьків, рідних та близьких родини.

 

У дівчинки діагностували артезію жовчних ходів 3 тип, (внутрішньопечінкова форма). Дитині терміново потрібна пересадка печінки... Лише від рідних людей. Без пересадки печінки дитині не вижити.

 

- Донечці потрібна термінова операція. Її вартість, за найскромнішими підрахунками 40 тисяч доларів або мільйон гривень. Я без питань віддам свою печінку доньці. Але звідки у нас такі гроші? - каже батько-фронтовик Руслан. - Тож вимушені просити допомоги в усіх небайдужих!

 

Ми вже розповідали про родинне щастя Руслана. Хлопець, відслуживши на війні України за Незалежність у Національній гвардії України, освідчився своїй коханій вже після повернення додому до села Комаргорода Томашпільського району. Він готовий до самопожертви заради єдиної донечки. Допоможіть захиснику України, який, не вагаючись, захищав для нас мирне небо!

 

Гроші можна перерахувати на рахунок ПриватБанку 4149497861147306. Телефони — мама Тетяна (068) 9760527, батько Руслан (067)3197027.

Залишити коментар:

- Аноним

що за Бойко Тетяна Миколаївна?

- Аноним

Чия це карточка? Дайте більше інформаціі

- Аноним

Так у мами яке прізвище?