«У Вінниці життя не гірше, ніж у Швейцарії», – переконана наймолодший депутат Вінницької міської ради 24-річна Світлана Ярова
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«У Вінниці життя не гірше, ніж у Швейцарії», – переконана наймолодший депутат Вінницької міської ради 24-річна Світлана Ярова

Вона йшла від «Європейської стратегії» (яку негласно нарекли партією Гройсмана-Моргунова), перемогла 16 конкурентів у виборчому окрузі, пройшла не менший відбір і серед своїх однопартійців, але увійшла в список переможців. Незважаючи на молодий вік, їй довірили у міській раді посаду секретаря бюджетної комісії. Про це Світлана розповіла в інтерв'ю нашому кореспонденту.

 

– Народилась у Вінниці. Мати – держслужбовець, тато — аграрій. Вищу освіту здобула в юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Спеціальність — судово-прокурорська діяльність. Через рік роботи у Вінницькому міському суді мене запросили до обласної ради, – розповідає депутат. – Згодом було створено благодійний фонд, в рамках якого ми реалізовували низку благодійних та соціально спрямованих проектів для громади Вінниці. Коли працюєш в громадському секторі – освіта юриста однозначно допомагає. Та не покидають думки про ще одну – економічну. Залишилось визначитись з вузом, адже для мене цінністю є не диплом, а знання та розуміння. Думаю, зі мною погодиться переважна більшість роботодавців та рекрутерів.

 

– Чим займались до депутатства?

 

– Працювала в сфері рітейлу. Тільки тепер довелось погодити гнучкий графік роботи для того, щоб можна було сповна реалізовувати всі свої депутатські завдання. Зважаючи на те що депутати міської ради працюють на громадських засадах, відповідно кожен має своє постійне місце роботи і заняття, яким заробляє на життя.

 

– Чому вирішили балотуватись депутатом міської ради? Як до цієї новини поставились ваші рідні?

 

– Довго вагалась. А коли прийняла рішення, батькам залишилося лише погодитись. Думка про депутатство зародилась у 2013 році. Ми з командою фахівців відвідали муніципалітети Швейцарії. Побачили зсередини, як працює «годинниковий механізм» швейцарців у сфері надання послуг, транспортного сполучення, як працює система оподаткування і законодавча та виконавча влади. Коли повернулись зі Швейцарії, переді мною постало питання: «Їхати туди, де вже все готово і пристосовано до життя, чи залишатись у Вінниці і змінювати життя навколо себе?» І вже тоді побачила, що наше місто стрімко розвивається. Я повірила, що можна у Вінниці прожити життя не гірше, ніж у Швейцарії. Тільки потрібно докласти зусиль. І мені надзвичайно імпонувала і досі імпонує стратегія розвитку міста-2020 – комфортне місто усміхнених людей.

 

– Що вже встигли зробити?

 

– Завдяки налагодженій роботі з директорами департаментів та апаратом міськради оперативно вирішуємо всі питання та звернення громадян. А їх за три місяці вже більше сотні. Приходьте на прийом – поспілкуємось (графік є на сайті міської ради).

 

– Часто радитесь із батьками?

 

– Завжди дослухаюсь до всіх порад й дуже їх ціную. Але рішення приймаю самостійно.

 

– В яких країнах встигли побувати та досвід яких переймаєте для себе у роботі?

 

– До нинішнього моменту я відвідала 16 країн світу з різними візитами. Це дає мені можливість виокремити в кожній із них щось цікаве для Вінниці.

 

– На дискотеку ходите? Маєте коханого?

 

– Рідко. Відвідую клуби виключно як запрошена гостя на свята чи концерти. За наявності вільного часу віддаю перевагу коханому та рідним.

 

– Як плануєте організувати дозвілля молоді нашого міста?

 

– Нещодавно Вінницький міський голова презентував конкурс проектів «Бюджет громадських ініціатив». Це можливість для кожного вінничанина, в тому числі молодого, подати свою ідею на загальне голосування. Якщо ваш проект виграє – міська рада реалізує його за бюджетний кошт.

Вікторія Снігур

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:

- Аноним

Здраствуйте уважаемая Світлана Ярова прочитав ваше висказування отом що ми живем лучше чем за границю чим Швицарию и чуть на соби волоси не порвав .Вам на верно сон приснився . А тепер перейдемо до реалии мисто Жмеринки влада ввсих ривнив занемаються беззаконием без различием порушують конституцию Украини наносять морольний матеральний и душевний ущерб . Це є полиция прокаротура державна администрация себе стараються хвалити що вони такии як ангели все для народа ну я можу сказати що це не такбрешут обманют провославний народ . Пидтвержую це документами що написано .Своим бездеянием и безразличие зруйнували нам будинок поставив АЗС 17 Асмолова 48 яка нам не дає спати днем и ночю пари бинзину проникли наше помешкання . По вулици Асмолова проживають дити но Жмеринська влада щоб построити дла дитей майданчик щоб дити мали де гратися немав у них коштив бо вид майданчику дитячого не буде йти им прибиль кармани провести воду по вулицю Асмолова тоже их немає время и грошей . А также на правити на одих в лагера дитей яки проживають возли АЗС 17 8 метрив вид цеи смерти де постояно болитьт голова де пиднимається давления иде з носа кров вони не бачуть що є діти Жмеринська влада забрала саме дорогое у дитей це життя дитям не де погратися не де подихати чистим повитрям нема коли порадуватися сонечку ночами скакують вид шуму автомобильв отак ми живемо По Швираски можна було писати багато ну я думаю що ви прочитаєте и звяжитися з нами и ми вам розажемо ще коєшо де ми виграли суди некотирих делах но судо исполнителям Жмеринки напливать на ришения суду . Прошу звязатися з нами по телефону домашний 2 91 37 мобильний 0685941529 Качерук Олександр Сергийович