Потерпілий зробив підкоп з власного подвір’я до діючого вуличного підземного газопроводу та пробив у ньому отвір з метою несанкціонованої врізки. В результаті людина загинула на місці від асфіксії.

Слід відмітити, що в березні цього року працівниками ПАТ «Вінницягаз» уже було виявлено незаконний відбір газу саме цією особою. В результаті було проведено донарахування в розмірі 100 тис. грн. Споживач-порушник ці кошти сплатив. Несанкціонована врізка була ліквідована, встановлено відключаючий пристрій та газовий лічильник на межі земельної ділянки споживача. Однак, намагання незаконно збагатитися пересилило здоровий глузд.

«ПАТ «Вінницягаз» неодноразово висвітлювало невтішні наслідки несанкціонованого втручання в роботу газорозподільних мереж. Це і штрафні санкції для порушника, і загроза для життя та здоров’я людей через небезпеку витоку газу, вибухів, пожеж тощо. Нажаль, цього разу не вдалося уникнути біди.» – констатує головний інженер компанії Михайло Дзіміна.

На місці події працівниками ПАТ «Вінницягаз» пошкоджений газопровід відновлено.

Компанія закликає споживачів при користуванні природним газом бути свідомими, дбати про власну безпеку та безпеку оточуючих.

Якщо вам відомо про факти незаконного споживання природного газу, просимо повідомити на гарячу лінію товариства на номер 104. ПАТ «Вінницягаз» гарантує анонімність та грошову винагороду за підтверджені факти крадіжок газу.

За додатковою інформацією
звертатися за тел.:
+38 0432 27 80 92, +38 067 433 22 89
e-mail: press@vngas.com.ua