Молодіжна газета
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Молодіжна газета

14:43
«Вінницькі перці» порвали Лігу сміху

Жарти про вахтерку та вінницьких «на верхах» надовго запам’ятаються публіці гумористичного шоу.

 

14:41
«Схожі, як краплі води»: розшукуємо двійнят і трійнят!

Ми продовжуємо фотоконкурс для близнюків, двійнят та трійнят. Нагадуємо, що вікових обмежень для участі немає. Надсилайте до редакції якісні фото та цікаві розповіді з життя двійнят-трійнят. Переможців чекають приємні призи. Чекаємо ваші заявки за адресою: м.Вінниця, просп. Космонавтів, 23 або на «електронку»: gazeta@33kanal.com

 

14:39
Сповідь жертви «боротьби за фігуру»

Фiрмовi «лiки проти жиру» я приймала дуже акуратно, по годинах, з ранку до ночi перевіряла продукти за табличкою і рахувала калорiї — одним словом, робила все, як було написано в iнструкцiї із застосування цього препарату. Так, я схудла. Але при цьому зробила свої висновки.

 

14:37
Вихованці інтернатів заради миру вперше виступили на великій сцені

10 квітня у Вінниці пройшов благодійний захід «Боже, бережи Україну», де взяли участь вихованці Вороновицького дитбудинку «Родинний дім», Іванівської та Староприлуцької шкіл-інтернатів.

 

14:32
Атракціон «Рошена» спалив підліток

У Вінниці серед білого дня на набережній «Рошен» вщент згорів дитячий атракціон «Корабель».

 

12:39
Кандидата у мери застукала з коханкою, яка прикувала його наручниками

Коли Ігор запропонував мені руку і серце, я не відразу сказала «так». Ми зустрічались з ним, коли він ще не розлучився із своєю колишньою.

 

12:33
Одружений брат у соцмережах за гроші пропонує секс-послуги

Моєму брату Андрію 26 років. Він завжди був зіркою дискотек та міняв дівчат як  рукавички. Не раз мама дорікала Андрію, що пора вже схаменутись та задуматись над створенням родини, але той лиш сміявся.

 

12:32
Мама ніколи мене не любила

«Напевне, тому, що обличчям я — копія батька. А він мамі зраджував-зраджував, аж поки взагалі не покинув сім’ю. А мама мене, трирічну, відвезла в село до бабусі і дідуся. Тимчасово…

 

12:31
Любов – ніби заряджений пістолет, який даєш у руки іншому, знаючи, що він може вбити тебе

Ти з'явився у моєму житті і вдихнув у мене радість. Суцільні розчарування та потоки брехні — ось що «дарували» мені чоловіки до зустрічі з Тобою.

 

12:25
«Міс Бара» вразила глядачів піснею у стилі рок

У Бару вперше за 16 років обирали найкрасивішу дівчину міста. На участь у конкурсі претендували 35 дівчат, проте у фінал судді відібрали дев’ять чарівних конкурсанток.

 

Архів: