Молодіжна газета
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Молодіжна газета

12:15
«Земля ця вашою не буде» - 5-річна дівчинка звернулася до ворогів України

Запис із маленькою українкою за кілька днів побив всі рекорди переглядів.

 

11:51
Мегапроект «сонячний годинник» розробив старшокласник із Вінниці для рідного міста

Ваня Олицький навчається у 9 класі гуманітарної гімназії №1 м.Вінниці та відвідує заняття у Будинку технічної творчості. Керівник гуртка Надія Почапська помітила потенціал учня і запропонувала працювати над науковими роботами.

 

11:44
Чоловіку-зраднику я купила повістку в АТО

Із Антоном я познайомилась на одній з університетських вечірок. Цілий вечір він не відходив від мене, говорив компліменти, обіцяв світле та безбідне майбутнє.

 

11:41
Вінничанка претендує на першість у конкурсі краси серед волейболісток України

24-річна вінничанка Юлія Козачковська, яка грає у клубі «Білозгар-Медуніверситет», потрапила у фінал конкурсу краси «Міс українського волейболу-2016».

 

11:40
Вінницькі студенти-воркаутери відомі всьому світу своїми трюками на «Ютубі»

Вже аксіомою стало переконання про те, що будь-який солідний результат, а тим паче чемпіонський, вимагає капіталовкладень.

 

11:32
Головну корону чемпіонату східних танців одягнула красуня з Вінниці

Усі можливі призові місця чемпіонату Центральної України IUDE «Кейсар-2016», який нещодавно проходив у нашому місті, посіли учениці та тренери зовсім юної вінницької школи східного танцю «INDIRA & FARIDA».

 

28.12.2016
14:34
20 тонн подарунків у сиротинці зони АТО повезли вінницькі священики-волонтери

Дитячий одяг, іграшки, продукти харчування, солодощі у храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, що у селі Михайлівка Вінницького району, звозили священнослужителі та віруючі зі Жмеринського, Хмільницького, Калинівського, Літинського, Козятинського, Вінницького районів, парафіяни Спасо-Преображенського кафедрального собору та Хрестовоздвиженського храму.

 

28.12.2016
14:32
Бійці з передової подякували вінницьким ліцеїстам за допомогу телефоном

Ліцейний клас Вінницької школи-ліцею №7 з самого початку війни вирішив взяти на себе почесну місію — допомагати українським бійцям.

 

28.12.2016
14:31
11-річна зірка «МайстерШефа» у Вінниці готував імбирне печиво для наших воїнів

Три дні у вінницькому «Експоцентрі» тривав волонтерський фестиваль «Руками створена краса», на якому збирали кошти на лікування маленької Катрусі.

 

28.12.2016
Архів: