«Вінницькі перці» порвали Лігу сміху
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«Вінницькі перці» порвали Лігу сміху

Жарти про вахтерку та вінницьких «на верхах» надовго запам’ятаються публіці гумористичного шоу.

 

Команда гумористів «Винницкие» «прорвалась» у Лігу сміху і здобула право виступати в наступному етапі телешоу. Разом із «Вінницькими перцями» Олександром Теренчуком, Дмитром Голубєвим, Василем Гуменюком та Іриною Супонару суддів підкорював і фіналіст «Голосу країни» Олександр Онофрійчук. Їхні жарти про вахтерку Верховної Ради з пістолетом від Авакова, італійських телеведучих і про те, що вони вінницькі, тому за їхню перемогу вже домовились «на верхах», підкорили всіх. Тренером вінницької команди став відомий телеведучий Юрій Горбунов.

 

- Вперше за історію Ліги сміху є команда з Вінниці, яка пройшла декілька етапів, і вона не залежить від політичного настрою, а від напрямку того, як вона жартує. Ми радіємо перемозі нашої команди, тому що головне завдання було пройти далі, а насправді сталось так, що ми не просто пройшли, а показали дуже вагомий внесок та реально були круті. Жарти готували такі, що ми хоч вінницькі, але можемо вирішувати всі проблеми, які є у нас у країні, - каже Олександр Теренчук. - У нас була концепція дуже проста: до нас подзвонили, ми домовились і ми маємо бути всі круті. Незважаючи на це, ми дуже смішно виступили, і піднялися абсолютно всі тренери, які були на Лізі сміху.

 

- А було якесь особливе ставлення до вас, бо вінницькі?

 

- Особливого ставлення немає, тому що вінницьких ненавидять. Ви маєте розуміти, що провладна ситуація дозволяє показати те, що ми не є лідерами в окремих напрямках.

 

- Як святкували перемогу?

 

- Дуже просто. Побажали один одному всього, потиснули руки. Зроблено дуже багато. І найголовніше, що гумор у Вінниці є. І є у нас команди, які можуть жартувати й їздити на всеукраїнську Лігу сміху.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев