До будинку 24-річного Ельчина Гусейнова з Четвертинівки Тростянецького району щодня приїздять пацієнти не лише з Вінниччини, а й інших областей.

Хлопець за допомогою масажу робить справжні дива — лікує грижі, остеохондроз, сколіоз, ревматоїдний артрит, ставить на місце диски та вивихнуті суглоби… А ще Ельчин береться за хворих на ДЦП та онкологію, яким вже й лікарі не в силах допомогти.

– Мої батьки народились в Азербайджані, але живуть в Україні більш ніж 20 років. Ще в дитинстві я пробував робити масаж батькам, вчителям та вихователям. Від них чув, що маю сильні руки та дар. Після школи навчався у медичному коледжі за фахом «сестринська справа й масажист». Зараз закінчую медичний університет у Києві та паралельно проходжу курси, аби допомагати людям.

Хворобу Ельчин Гусейнов розпізнає на дотик, адже має вади зору. У здорового хребет твердий, а в тяжкохворої людини — хребцi м’якi, наче глина. Ельчин проводить рукою по хребту пацієнта, намацує болюче мiсце та за допомогою пальців вирішує проблему.

– Я ніяких операцій та блокад не визнаю. Й заперечую думку медиків про те, що хворих грижею чіпати не можна. Пальцями вiдчуваю хребцi, грижу в хребтi та защемлення нерва. Менi й рентгена не потрiбно. Хвороби — вiд змiн у хребтi i м’язах спини, якi негативно впливають на тi органи, до яких йдуть нервовi закiнчення корiнцiв хребта: серце, печiнку, шлунок, кишкiвник, нирки. Недарма лікарі кажуть, що хребет — вiсь людського тiла, будь-якi його проблеми одразу позначаються на всьому органiзмi. Серед моїх пацієнтів — багато молоді, що має сколіоз. Привозять й тих, хто потерпів у аварії. Потрiбнi час та неабияка сила волi, щоб долати бiль i щодня виконувати вправи, масаж та дотримуватися методики вiдновлення. А нещодавно до мене привозили 3-річного хлопчика, й після процедур він тепер може ходити. Часто допомагаю й воїнам, в яких після боїв травми колін та хребта. Привозять хворих на ДЦП діток. Ця хвороба невиліковна, закладена вже генетично. Але призупинити її розвиток можна. Раджу всім, хто має проблеми із хребтом, кістками чи суглобами, звертатись якраніше, адже задавнені хвороби вилікувати практично неможливо.

У планах Ельчина — працювати у Ладижині з хворими на ДЦП дітьми та відкрити власний медичний центр. Хлопець переконаний, що міська влада дослухається та дасть можливість поставити на ноги не одну дитину…

Від редакції: За інформацією звертайтесь до автора статті. Телефон журналістів: (0432) 51-52-26.