Коли підійшла і побачила всю цю свору там!!!! Просто не витримала, розвернулась і пішла… Одна ідеологічна тьотушка, що тримає ніс по вітру завжди – в яку команду вскочити, щоб отримати доступ до корита взагалі добалакалась до того, що вона б і її соратники виходили на майдан, але його окупували “політіческі”. Агов, друзі, згдайте, чи хоч одному вінничанину там забракло місця?!…А ось таким людям схоже реально бракує совісті!!! Господи, скільки я та кожен із майданівців у свої промовах просив приєднатись і місцевих представників влади і артистів і письменників – скільки цих закликів звучало в пустоту до наших “евроінтеграторів”… А тепер ось – йдуть до соратників вигулювати себе і шуби… ПАНОВЕ, У ЯКОГО СІРКА ПОЗИЧИЛИ ОЧІ?!

Пропоную провести тест – давайте назвемо – ХТО ІЗ МАЙДАНІВЦІВ СЬОГОДНІ ПРИ ВЛАДІ У ВІННИЦІ ТА ОБЛАСТІ? Які керівні посади займає? Бо я чогось не пригадую.

Тетяна РЕДЬКО

Ця публікація викликала великий резонанс серед читачів газети та користувачів соціальних мереж. Пропонуємо вам ознайомитись із ними. Своїми думками можете поділитись і ви.

Олена Васількова. Як я з Вами згодна!!!!

Oksana Repinska. Тетяно, абсолютно згодна з Вами!

Yulia Piskynova. Яка правда….

Ірина Басенко. Зараз почнуть вас питати скільки ви були годин, днів, де були, чого вам не поранили чи не вбили… На жаль, зараз так як після Другої світової війни – ветеранів або по лікарнях або тюрмах, а ряжені в медалях на паради. Я десь читала, що справжніх ветеранів, а більшість були жахливо поранені та скалічені, ховали від людей і вони доживали в злиднях, а на паради в москві ходили красіві й блискучі нквдисти .

Людмила Щербаківська. Ви праві…

Леся Ларіонова. Тетяно Василівно, дуже дякую Вам за цю статтю! Просто все, як в Оратові 1 в 1. Зігнали старшокласників Оратівської ЗОШ і держслужбовців, які в дні розстрілу Майдану вступали в партію регіонів. Виступила голова райради, член солідарності, бувша чи справжня регіоналка і т.д. Заспівала пісню жінка з відділу культури, яка при мені сварилась з хлопцями, що збирали гроші на АТО (мовляв, чого тут по базарі ходите – ми і так багато платимо із зарплати). Жодного учасника майдану з району на цьому зібранні, мабуть, не було. Ну просто реванш партії регіонів))))

Зоя Мельничук. Гірка і болюча правда!!! В результаті Революції Гідності до влади прийшли негідники. На превеликий жаль перемогла контрреволюція.

Валентина Сименишена. В нас те саме!

Viktor Rusyn. Пані Татьяна, у Вашому тесті і закладена суть участі багатьох майданівців,а яку посаду я отримаю після майдана???
Не за свободу і гідність ходили на майдан,а за майбутніми посадами.))

Борис Максимчук. Справа не в посадах! По-перше, в соціальній справедливості, а по-друге, в тому, що ті що пройшли Майдан, можливо б були більш відповідальніші. Наразі, нічого не змінилося, а точніше змінилося в гіршу сторону!

Борис Максимчук. Ви його теж прожили, і думаю, що після подій майдану, Ви стали іншою людиною!

Тетяна Редько. Я за посадами не ходила. Маю вже давно у створеній власними руками корпорації. І мова за них зовсім не йде – просто всім вже оскому наїла фраза – постмайданівська влада! А яка вона постмайданівська, якщо там майданівців – хто вершив революцію гідності немає!!!!

Viktor Rusyn. Я ж про Вас не говорю,я про суть Вашого теста. А Ви що,не знали,що революції роблять романтики,а до влади приходять авантюристи. Хто хоче змінити державу на краще приходить до влади законним конституційним шляхом,лиш потрібно мати силу волі,щоб війти в історію своєї держави великим державником. А зараз при владі шарікови та шахраї.

Тетяна Редько І не мати її, втікши з країни Президенту і закликати ввести в країну іноземні війська, захищати яку клявся на Біблії. Може ви не чули скільки я закликала представників тодішньої влади почути народ і все чинити за Конституцією – оголосити перевибори а раніше взагалі – виконати вимоги Майдану – покарати тих, хто бив дітей за командою “тюрма”… Чи ви не знаєте?! Пригадайте, як ми, депутати, що пішли з народом проривались в облраду, щоб хтось вийшов і зупинив все це … І що – всі повтікали. Залишилась одна тіпа радник, яка ще й наголошувала на тому, що їй 24 роки і вона не піддаватиме себе такому ризику… Я тоді її просто запитала – то за які такі заслуги вона в 24-ри радник голови… Про те що сталось – повністю відповідальність лежить на тій владі – і це факт!!!

Viktor Rusyn. Тетяна Редько, так не про відповідальність тої влади у Вашому пості,а про відсутність майданівців у сьогоднішній владі.)))
Я був при тодішній владі і зробив все,щоб протистояння у Вінницькій області обійшлось без єдиної каплі крові,і нікуди не тікав,а сам вийшов до людей,а ви всі депутати сиділи в залі з керівництвом області і вибачте повсиралися і ніхто на пішов зі мною.
Не треба мене упрікати тодішньою владою!!

Тетяна Редько. Вам не соромно? Подивіться відео!!! Хто йде через заслони вашої міліції до людей і просить їх не протистояти народу у вишиванці і з тилу прокладає шлях – я першою вийшла до людей! Добре що є відео – не збрешу…Відеоператор ще осліпив в темряві тих коридорів де кишіли спецназівці…. А потім всю ніч, вибачте, рвала всі кишки від запушених газів… А потім хто мене визивав на допити, по заведеній справі, не ваші підлеглі, хто забирав протестуючих дітей у автозаки? Може Васількова і Марія Вітер просто так лягали під колеса ваших беркутів. Прошу Вас, не перекручуйте фактів. А якщо й сиділи в залі перелякані – то це ваші соратники -реіонали.

Тетяна Редько. А давайте ще пригадаємо, як Ви щовечора попереджали, що вночі буде штурм… І про те, коли я звернулась до Вас на початку людного мітингу і повідомила, що із Вінниці поставляють тітушок, що ви мені відповіли – що це маячня? А люди нам навіть адреси назвали де це відбувається, наші совісні читачі все нотували… Та тільки міліція була сліпа і глуха – не стала на сторону народу, заплямувала себе “героями” зрадниками – ось і результат!!! Де б був той Янукович і іже, якби в перші дні всі ваші підлеглі і соратники сказали – ми давали клятву своєму народові, тому розступаємось і пускаємо народ на відверту розмову до свого Президента!!! Чому так не вчинили?! Чому ви в Мукачево так не вчинили, а вірно служили банді?!

Viktor Rusyn. Тетяна Редько, брешете і не червонієте. Де при мені забирали дітей в автозаки і Вас визивали на допити??? Вас штурмували??,правильно,ні. Хто вам ходив і лапшу вішав до того і претензії пред’являйте. Я любому вінничанину,в тому числі можу прямо дивитись в очі і ніхто з вас не може мені привести хоч один примір,що міліціонери порушували закон. По поводу Мукачева,не Вам оцінювати де не були учасником подій. Суд повністю визнав правомірність моіх дій і міліціонерів. Я клятву дава народові,а не президентам,як ви,від одного бігаєте до другого. То бігали по Вінниці кричали “Ющенко так”,то за Порошенко бігали і ви мені ще щось тут розповідаєте???

Тетяна Редько. Я взагалі ні до кого не бігаю бо є вже 25 років власником власної медіакорпорації, газета “33 канал” якої визнана найкращою газетою України НСЖУ. все життя опозиційний до влади депутат?! Що я вам так не вгодила? Щодо справи – забирали беркутівці хлопця з позивним Дивний. Це було на Космонавтів. У нього ще брат інвалід. Лягали під машину беркутівців Олена Васількова та Маша Вітер. Олено, Маріє, агов, підтвердіть цю інформацію. Свідчення по повістці я давала в так званому шостому відділі. Мене опитував слідчий Руденко, Я ж називаю факти…

Viktor Rusyn. Тетяна Редько, шановна, мене зняли з посади через 5 днів після захвата облдержадміністрації і призначили Школьного,які до мене питання про дії міліціі,коли я вже не керував??? Розберіться там в собі. Я знаю хто ви і які засоби масової інформації належать Вам.
Наведіть мені хоч один приклад,щоб я,або мої підлеглі вчиняли відносно вас та ваших ЗМІ протиправні вчинки, або других коли я був начальником Умвс.

Тетяна Редько. Все – хватить випускати пар! Я добре також знаю Ваш вклад і все що зробили Ви, щоб дійсно не було переслідувань та кровопролиття! Думаю де у чому в цій дискусії Ви мене не зрозуміли, а я Вас. Ви дісно один із небагатьох генералів, кого добре згадує Вінниччина! Мир? Бо ж є боротьба за долю України – все решта – то велике мискоборство! Хіба не за цим принципом мають єднатись зараз люди, що хочуть щасливого майбутнього Україні?

Viktor Rusyn Тетяна Редько прийнято.))

Вадим Вітковський. Тому-то я вчора за “круглим столом” нагадав слова Симона Петлюри: “Не так страшні російські воші, як українські гниди!” Думаймо!

Тетяна Редько. Вадиме, тут вже від усіх цих дум голова пухне. Вже треба щось робити… Бо ж те засідання вчорашнє – то взагалі позор!!! Українська громада в українському місті, в державі Україна б.є тривогу на весь світ не зносити пам.ятника Шевченка в центрі!!! Це що вже таке?!

Вадим Вітковський. Тому я вчора і сказав, що його зачіпати не можна, хоча б через історичну цінність… Тим паче, що у 2018- му Вінниччина прийматиме щорічне Шевченківське свято!

Артур Ганжа. Тетяно Василівно! В провладних ЗМІ написали що тих про кого ви написали обурила присутність партійної символіки на покладанні квітів. І не дивно. В Київ на Майдан я їздив не як партієць, а як громадянин. Але левова частка організації життєдіяльності і комунікації на Майдані була за “Батьківщиною”. На покладання пішов, як партієць і горжусь тим. І мені начхать на думку тих запроданців, які вчора служили Януковичу, а сьогодні служать Порошенку. А взагалі це служба системі . Основною метою майданівців була – зміна системи. Але завдяки зраді, тих хто називав себе лідерами опозиції, зміни системи не відбулося. Тому не має ніякої постмайданівської влади. Змінилися тільки найвищі особи у владі, а команди залишилися ті ж.

Олег Побережний. На Майдані кров пролилась, А , Україно, ти змінилась? Бо ж знову лихі люди, Як таргани звідусюди, Впинаються у твоє тіло…Хіба ж ми цього так хотіли????

Ігор Волощук. Ні, не вимолити миру нам у Бога,
Бо він бачить зборище іуд…
І з брехнею тягнеться дорога
По якій сьогодні нас ведуть…

Та повірте, все оце минеться. ..
Прийде час, закінчиться війна…
І у людях,- людяність проснеться,
І порядність буде в ” Короля”…

Хвилею зітре,- людського гніву
Всіх отих, хто дурить свій народ!
Будем жити честно і правдиво…
І нетреба, буде,- нагород!

За вікном лунає колискова…
Десь на Сході зараз йде війна….
Чую плач від Києва до Львова…
Дорога заплачена ціна…

Михайло Повшедний. повністю з вами згідний тільки неможу уявити .що у них в даний час в душі в серці…..совісті ………я ….пробачаюсь забув у них. Такі поняття відсутні.

Валерій Скрипченко. Браво пані Тетяно! Під кожним словом розпишуся!
Просто нудить вже від цього!

Валерій Хмелівський. Таке по всій країні

Виктор Кавка. На жаль, кляті риги злилися із нинішньою владою

Борис Максимчук. Щось не пригадав нікого!!!

Юрий Кон. Відомо ,що партії є проектами оффшорних монополістів,котрі привласнили усі ресурси України ,друзів каПутіна – Фірташа,Льовочкіна,Григоришина,Ахметова, за для їх кишень старається влада на протязі 20 років, міняються морди, але не ідеологія, не схеми.Заскільки тон гречки купуватимуть “бидло-електорат” на слідуючих пародійних виборах?Яка в дупу “ідеологія” може бути в сучасному світі? Сама проста – розумне споживання та справедливий розподіл від надр,ресурсів. Всі чекають на блюдце з кайомочкою, на диванах біля моніторів…

Тетяна Редько. ЗВАЖТЕ _ справедливий розподіл!!! Усього!!! А щодо споживання – свині меж не знають!

Юрий Кон. Тетяна Редько, Приклад справедливого розподілу – Швеція,Норвегія,Ісландія.Приклад розумного споживання-Японія, та ж сама Ісландія.

Юрий Кон. Тетяна Редько, Проста модель-сім”я, якщо всі працюють на один казан, а кілька,або один імітує працю,то вже не родина.Так само в країні, як нажереться корупційна Каста-судді,прокурори,чиновники,депутати?Ніколи не нажеруться, вони купують дипломи, місця,посади щоб деребанити.