Подільська радниця
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Подільська радниця

16:57
За зціленням до морозівського «Живоносного джерела»

Біля цього джерела, котре пробилося на поверхню кілька сотень років тому, в центрі села Морозівка, приїжджають сотні людей.

 

15:46
Ексклюзивні столи вінничанина продаються в дорогих столичних галереях за тисячі доларів

– Мене притягує дерево, воно має неймовірну природну енергетику, випромінює тепло і несе в собі комфорт та затишок, — розпочинає розповідь про свою роботу Сергій Долід.

 

15:11
«Українцеві не дам за сотню, а з поляком пересплю за десять»

Цей лист спричинив цілу бурю емоцій у соціальних мережах. Бо українки-заробітчанки в очах автора листа постають у такому світлі, що краще б не бачити... Але більшість переконана, що жінок на відчайдушні вчинки штовхає безвихідь. А що ви думаєте з цього приводу?

 

12:24
Короваї з дірочкою символізують сонце

Цього разу до конкурсу «Подільської радниці» приєдналося ціле село! Бо у Бондурівці Чечельницького району печуть справді унікальні короваї, причому в кожній хаті. На фестивалі, котрий відбувся нещодавно, господині випекли їх більше десятка.

 

14.09.2017
10:21
Баклажани, запечені з сиром

Якщо ви байдужі до баклажанів, то, скуштувавши цю страву, ви зміните своє ставлення до них! Сподобаються такі баклажани і поціновувачам сиру.

 

14.09.2017
10:20
Cиненький зберігає молодість

До речі, сьогодні баклажан рекомендують для всіх типів дієт, а завдяки високому вмісту антиоксидантів він пов’язаний зі  зменшенням симптомів раку, зниженням ваги тіла та користю проти старіння.

 

31.08.2017
15:09
Аеропорт лишився тільки на папері

Технік-метеоролог авіаційно-метеорологічної станції аеропорту «Вінниця» Лариса Іванівна Чорноус – людина з мистецькою душею. Почала писати перші вірші ще у дитинстві, й зараз поезія — це необхідність, спосіб висловити свою точку зору.

 

31.08.2017
14:14
Обрядові дідухи, хліби та паски зібрав фестиваль на Козятинщині

19 серпня Музей хліба, що у Білопіллі на Козятинщині, влаштував свято обрядових хлібів і дідухів «Народу вічний оберіг».

 

31.08.2017
12:53
Пікулі – смачне овочеве асорті

Найбільше з усіх видів консервації до смаку припаде ось таке овочеве асорті — пікулі.

 

31.08.2017
Архів: