Чоловік викинув мене з квартири і змінив замки
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Чоловік викинув мене з квартири і змінив замки

Коли розлучаються двоє — це завжди сумно. Якщо пара ще молода — розлучення не таке болюче. Страшніше тоді, коли за плечима в подружжя чималий досвід. Тоді розлучення перетворюється на запеклу війну.

Про таку розповіла у своєму листі до редакції Наталя Вовк з Гайсина.

«Двадцять років я прожила в шлюбі з Миколою Вовком. За цей час пережила і побої, і стреси, і приниження. У червні 2013-го ми розлучилися. Майже через рік я подала на розділ майна. Дізнавшись про це, колишній вже чоловік дуже розлютився, увірвався до доньки в кімнату і побив її. Зчинився великий скандал... Після розподілу майна мені дісталося 50% квартири, яку ми приватизували разом у 1994 році. Більшу кімнату з балконом віддали йому, а мені з дітьми меншу. Втім, незважаючи на рішення суду, до квартири мене чоловік не пускає. Кожен раз, як я приходила, він викликав міліцію і придумував різні ситуації.

Після розподілу майна вкрав телевізор, попсував речі, і я була змушена перенести те, що вціліло, до своєї кімнати і поставити замок. Після цього він перекрив опалення до моєї кімнати. А потім заявив, що спільна територія – туалет, ванна, кухня – належать лише йому і туди він мене не допускає. На мої скарги міліція пише відмовки і радить домовитися. Продавати квартиру він не хоче (або за космічну ціну, яку ніхто не заплатить), сплачувати теж, і сплатити мені не дає.

10 листопада я пішла до квартири взяти зимові речі і не змогла потрапити до приміщення, бо мій колишній знову поміняв замок. До квартири вдалося зайти тільки через тиждень разом з представниками правоохоронних органів і юристом міськради. Микола Вовк наголосив, що тепер я буду заходити тільки з дільничним. Я вже втомилась від постійної війни, котра триває 4 роки. 3 роки я змушена жити у найманих квартирах, сама забезпечую себе, дітей. Але ж безвихідних ситуацій не буває!»

У Гайсині вже давно знають, що у колишнього депутата міської ради від Комуністичної партії Миколи Вовка в сім'ї суцільні негаразди. Чоловік нині вже «зав'язав» з депутатством, зате має у Гайсині власну фотостудію, створює короткометражні фільми.

 

Ось що він розповів:

«А ви знаєте, що відкрите кримінальне провадження, бо вона і її співмешканець зробили мене інвалідом! Тому до квартири вона має приходити тільки у супроводі дільничного, аж поки не завершиться розслідування. Цю справу вже розглядають рік і сім місяців. А в мене — третя група інвалідності. У березні минулого року вони з чоловіком побили мене так, що я досі лікуюся. Лікарі сказали, ще б трохи – і я був би паралізований. Ліву руку я не відчуваю. Двадцять років тому я привів її у квартиру своїх батьків. А тепер вона хоче, щоб я залишив цю квартиру, а з ким вона там буде жити — не моя справа! Звичайно, я проти. А вона зі своїм, не знаю яким по рахунку, співмешканцем намагалися мене спровокувати на бійку. Все це було відзняте на відео. Вони обдерли шпалери, оббили плитку у ванній, залишали шматки курки, щоб вони починала розкладатися і смердіти...

12 викликів до поліції я змушений був здійснити. В мене новий бойлер згорів. Холодильник зіпсувався. У неї чоловік — електрик, знає, що треба зробили, щоб все згоріло... Та я вже навіть до цих капостей звик. Але коли знайшлася вкрадена наша машина і з'ясувалося, що викрала її дружина, терпець урвався. Я знову змінив замок у квартирі. Бо вони мені можуть чого доброго і наркотики підкинути.

Діти вже дорослі, донька вчиться у Києві, син там же працює. Їм це дуже не подобається. Але спокій не від мене залежить, а від їхньої матері».

Вислухала Тетяна ВЕРБИЦЬКА

Залишити коментар:

- Аноним

Я знаю этого человека,от его слов вышел бы из строя детектор лжи,интересно, тот кто это печатал,проверил его слова?