Мейн-куни, британці й перси з Росії приїхали до Вінниці. Та героїнею показу пухнастиків стала «тропічна лялька» у вишиванці
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Мейн-куни, британці й перси з Росії приїхали до Вінниці. Та героїнею показу пухнастиків стала «тропічна лялька» у вишиванці

Весняна виставка котів у Вінниці зібрали 120 учасників з різник областей України та навіть Російської Федерації. Але відвідувачів здивувала не лише географія, але й широке представництво рідкісних порід котів.

– Вінницький клуб «Cat» вже не вперше збирає у нашому місті любителів домашніх мурчиків. Двічі на рік — навесні та восени – вони організовують масштабні виставки, які сягають міжнародного рівня. Цього разу показати себе і подивитися на інших у Вінницю приїхали власники мейн-кунів, британців та персів із Росії.

Також серед учасників були й невські маскарадні коти, шотландці, сфінкси, курильські бобтейли, а таких у нас чимало, адже у Вінниці є їхній розплідник. Всього у клубі «Cat» 26 розплідників різних порід, — розповідає організатор виставки Наталя.

А найбільше серед відвідувачів виставки користувалася популярністю «блондинка» — «тропічна лялька»-регдол. Кішечку господарі вдягли у вишиванку, тому пухнаста патріотка привертала неабияку увагу глядачів, особливо дітей.

За два дні виставки власники котиків не лише хизувалися своїми улюбленцями, але й мали можливість поділитися досвідом по їх піклуванню та контактами для подальшої «дружби сім’ями».

Людмила ПОЛIІЩУК Фото Олексія БОЙКА  

Людмила Поліщук

Залишити коментар:
Нет комментариев