Моргунов у п’ятірці мерів-інноваторів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Моргунов у п’ятірці мерів-інноваторів

Фіналістами рейтингу мерів-інноваторів, ініційованого Міжнародним самітом мерів та «Українською правдою», за результатами другого етапу відбору стали: очіль­ник Тростянця Юрій Бова, голова міста Долина Володимир Гаразд, Віталій Луков з Вознесенська, мер Вінниці Сергій Моргунов та очіль­ник Житомира Сергій Сухомлин.

Імена фіналістів оголосили напередодні Міжнародного саміту мерів.

– Щоб запобігти будь-яким спекуляціям довкола рейтингу, що викликав великий резонанс, ми вирішили оголосити імена ТОП-5 до відкриття Міжнародного саміту мерів, – каже засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок.

За її словами, перший етап показав, що інновації в Україні та в іноземних містах доволі відрізняються, і там, де є електронні рішення і ЦНАП, ще може бути чимало невирішених проблем з освітою, медициною, відкритістю влади.

– До фінальної п’ятірки рейтингу потрапили мери двох із 16 міст України, з якими ми працюємо, – зазначає головний радник з питань самоврядування проекту ПРОМІС Кеді Ворд. – Ми раді за Вінницю та Долину – обидва міста довели свою інноваційність у проектах демократичного урядування, захисту навколишнього середовища та втілення реформи децентралізації.

Координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator Роман Зінченко також зазначає:

«Це було непросте завдання – обирати всього 5-х мерів-інноваторів з усього переліку. Для нас дуже важливо, що усі, хто увійшов до п’ятірки, докладають значних зусиль до програм енерго­ефективності та розвитку сталої енергетики та енерго­ефективності у своїх містах».

 

За матеріалами: http://www.pravda.com.ua

Залишити коментар:
Нет комментариев