На Вінниччині «Батьківщина» здобула гідний результат на виборах
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

На Вінниччині «Батьківщина» здобула гідний результат на виборах

29 жовтня на Вінниччині в 9 об’єднаних територіальних громадах відбулися вибори голів та депутатів сільських, селищних і міських рад.

 

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, за попереднім підрахунком голосів, «Батьківщина» загалом здобула 36 депутатських мандатів, що становить 27% від загальної кількості.

 

Тиком чином фракції Батьківщини будуть утворені   в Іванівській -10, Гніванській - 6, Брацлавській - 6,  та Краснопільській , Росошанській , Староприлуцькій  і Лука-Мелешківській ОТГ – по 5,  Глуховецька-4, Шляхівська -4

 

За підтримки «Батьківщини» також здобули перемогу 2 самовисуванці на посаду голови: Микола Кулик (Іванівська ОТГ) і Віталій Мазур (Брацлавська ОТГ).

 

«Незважаючи на шалений тиск, кандидати в депутати ОТГ від «Батьківщини» та кандидати на посади голів ОТГ, яких підтримувала наша політична сила, здобули гідний результат на виборах 29 жовтня. І ми безмежно вдячні всім, хто в неділю, незважаючи на погану погоду та власні справи, прийшов на виборчі дільниці і віддав свій голос за наших кандидатів», –  про це  наголосила голова Вінницької обласної парторганізації Людмила Щербаківська на прес-конференції.

 

За її словами, тепер на Вінниччині на користь громадян працюватиме 655 депутатів місцевих рад від ВО «Батьківщина».

 

Ці результати виборів – фундамент для майбутньої перемоги на виборах президента та парламента. І саме ці вибори показали, як чинна влада буде вести вибори. Тож – готуймося до спротиву підкупу, маніпуляцім та шантажу вже зараз.

 

 Прес-служба Вінницької обласної партійної організації « ВО « Батьківщина»

Залишити коментар:
Нет комментариев