Не БУЛО СЬОГОДНІ ПЕРЕМОГИ! ТАК НЕ ПЕРЕМАГАЮТЬ! ВЧЕРГОВЕ ПІДСТАВИЛИ ті - хто вчора розпинав Вас...
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Не БУЛО СЬОГОДНІ ПЕРЕМОГИ! ТАК НЕ ПЕРЕМАГАЮТЬ! ВЧЕРГОВЕ ПІДСТАВИЛИ ті - хто вчора розпинав Вас...

5 років тому, коли ще в тій каденції я та мої соратники була в глибокій опозиції до соратників Януковича в облраді була подібна сесія і подібний шабаш аморальності, підступності, зрад і ударів нижче пояса.Тоді в Григорія Заболотного, голову облради, того ж Валерія Коровія, звільненого з посади заступника голови ОДА, О,Домбровського користуючись нагодою прагнули витерти ноги всі пригріті "друзі"... Про це ви можете почитати в моїй публікації на той час "ТУшки, тушканчики, тушонка"... І тоді Юра бігав і вислужливо старався якомого" больніше копнути ногою"... В нокаут були послані всі професіонали й нагнуті моральні люди - купували посадами, коштами, привілеями... У мене. людини яка вперше зайшла у залу із бажанням служити НАРОДУ, БОГОВІ Й УКРАЇНІ мало не ставало серце. Я побачила усіх найвідоміших бандитів, гешефтників і казнокрадів у залі... Біда моя в тому, що як засновник медіа-корпорації і журналіст за фахом багато знаю... За це Юра підкинув партайгеносе геніальний план - організувати проти "33 каналу", як опозиційної газети розправу ригів у суді - його позовом ще соратників... План був миттєво підтриманий,і знайдені ручні судді... І рвали на німецький хрес!!! Благо є міжнародні організації журналістів та правозахисників і найтиражніші виждання центру України та їх засновників було мчити дуже не просто..
І ось знову Юра бігає торжествуючи, чотирижди член фракції партії регіонів, дивним чином опоблоківець і держслужбовець призначений на посаду уже новою владою.Він тепер основний суддя Люди - може не досконалої і може такої до якої як і до кожного є претензії... АЛЕ СУДДІ ХТО?
Сидять пониклі майданівці, атовці, серед них голова фракції "БАТЬКІВЩИНА" ВЛАДИСЛАВ, так той самий брат ГЕРОЯ УКРАЇНИ КОСТІ МОГИЛКА, що врятував Слов.янськ ціною життя, той що був контужений чоботом "беркутівця" в найстрашніші дні майдану.Просить слова схаменутись і надати аргументи - бо за ярликами ж звільняли чи щось вершили за Сталіна. Але слухають Юру! Цікаво, що його соратниками раптом стали депутати від влади і опозиції - ті ж радикали, аграрії, і ще з інших фракції повисмикувані - знову за посади, блага...Всього 51 голос. А це означає, що з опоблоком голосували всі фракції - частково чи повністю крім Батьківщини та "Укропу"? Агов, опзиціонери для народу - що місце увладі засвітилось?! Вибачте якщо помиляюсь - зараз як ніколи хочу вірити, що моральніших людей таки більше.. І не тому, що захищаю тупо когось? Просто все треба робити цивілізовано! З аргументами і фактами - з висновками комісії!
а коли людина відсутня як це було позавчора на президії, бо рідному братові робили надскладну операції яка тривала 9 годин в інституті раку, може помиляюсь з назвою бо зізнаюсь, що не особливо була приближеною і часом сама критикувала, на думку прийшов улюблений мультик дитинства про короля Лева. Пам.ятаєте, коли у відсутність короля пішли в наступ ШАКАЛИ. Дісталось і мені - чорнороті і юри раптом почали як кавказьку полонянку на замовлення, щоб вивести із себе затягувати в ряди - що мовляв я щось подібне до тамбовського вовка - "товариш", якого розпинають!, Ну такий їх спосіб життя - по безпределу!... Було очевидно, що не може бути першим заступником "батьківщинівка" після конкретного конфлікту між Тимошенко і Гройсманом в рідній області та Президента.. Але не так це робиться!!! Хіба можна заради добрих справ вступати у змову із Дияволом? І не є я прихильником депутатів у владі будь- яких фракцій - бо це вибачте раби системи - хорошої чи поганої!!! Але НЕ МОЖНА ТАК!!! Ну чому ті самі методи як 5 років тому? Ох не вчили ви історію! Спочатку Ягода розстрілював усіх, потім розстріляли його. Прийшов Єжов - все повторилось - розстріляли і його. Потім Берія - такий же кінець???Ну для чого повернення цих страшних привидів беззаконня! Прошу, як майданівка, яка більше ніколи не хоче кровопролиття й хаосу в країні - зупиніться - не ведіть такими методами народ до збурення... Ну невже не зрозуміло, що один безпредел викликає інший. Дуже хочу щоб цей мій пост почитали наші земляки - перші і другі, з ким я до приходу у владу була в опозиції! Не БУЛО СЬОГОДНІ ПЕРЕМОГИ! ТАК НЕ ПЕРЕМАГАЮТЬ! ВАС ВЧЕРГОВЕ ПІДСТАВИЛИ ті - хто вчора розпинав Вас... і розіпне вчергове - бо влада як і життя - не вічна! Мене сьогодні, перепрошую, штошнило від шакалів! ДЕ КОРОЛІ, що врятують область і країну від ось такої ницості, підлості і аморальності???? З Богом у серці й Україною в Душі - ваша Тетяна Редько. Р,С, Є боротьба за долю України - все решта лиш велике мискоборство!!! Хіба не геніально сказала наша МАТИ? Прислухаймось! Бо буде пізно!!! 

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев