– Ми створили телеканал, — розпочав ефір Савік Шустер. — Незалежний від влади і олігархів, що в сьогоднішній Україні одне і те ж саме. За рахунок коштів членів нашого клубу змогли виходити в ефір. У нас сьогодні 9 тисяч членів клубу. Але цих коштів ледь вистачить на ефіри до кінця року. Для того, щоб виходити регулярно в ефір для людей, потрібно 4 мільйони членів Клубу.

Якщо така програма потрібна, може, варто й вам брати участь у створенні незалежного засобу масової інформації. Це вам вирішувати.

Присутній на ефірі Віталій Касько, колишній заступник Генерального прокурора України (2014-2016), розповів про тонкощі української політики: «У мене складається враження, що ті ж самі обличчя 25 років перебувають і у владі, і в опозиції. Я за родом роботи часто зустрічаюсь з послами іноземних держав, і перше запитання, яке вони мені ставлять: «А поясніть, чим відрізняється партія «А» від партії «Б»?» А нічим.

І одні і другі обіцяють уже багато років скасувати депутатську недоторканність і не виконують. І одні і другі обіцяють боротися з корупцією, змінити суди і прокуратуру, а як тільки приходять до влади, цього не роблять. Відповідь дуже проста, чому так відбувається: тому що всі ці партії є нічим іншим, як передвиборними проектами, щоб слухати не український народ, а тих людей, які їх профінансували. Якщо ці люди вважаються вищою лігою української політики, то, мабуть, їм варто змінити вид спорту і піти в іншу галузь».

Ток-шоу «Шустер LIVE» виходить в ефір щоп’ятниці о 20.30 на телеканалі 3S.tv «Шустер LIVE». У будні – ефіри з понеділка по четвер о 20.30 (повтор о 9.00 ранку).