33 Канал

Газета «33-й канал» має 92-тисячний тираж та півмільйонну аудиторію читачів. На її сторінках завжди друкуються гарячі новини, останні події, цікаві факти, вона має неупереджений погляд, показує різні точки зору, є об’єктивною та незалежною.

«33-й канал» має найбільший тираж на Вінниччині, також охоплює частину Житомирської та Хмельницької областей. За результатами Центру Разумкова, цій газеті найбільше довіряють вінничани (виходить раз у тиждень щосереди). Завдяки інтернет-виданню газету читають в США, Франції, Італії, Німеччині і інших країнах.

«Молодіжна газета Вінниччини» (тираж 45 тис. екз.) має найбільший наклад в Україні серед профільних видань і визнана найкращою молодіжною газетою України. Вона користується заслуженим авторитетом та популярністю.

«Подільська Радниця» (тираж 45 тис. екз.) – газета, яку із задоволенням читають різні верстви населення. Про це свідчить редакційна пошта та дискусійні матеріали.

Замовивши рекламу в п’яти номерах нашої газети, Ви матимете двохмільйонний тираж власної реклами, що допоможе Вам швидко і ефективно знайти споживача ваших товарів чи послуг.

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР: ОЗНАЙОМ ЗІ СВОЇМ БІЗНЕСОМ НАШУ 400-ТИСЯЧНУ (!) АУДИТОРІЮ, ЯКА ВПЕВНЕНА В СОБІ, БО ОБРАЛА СПРАВДІ НЕЗАЛЕЖНЕ ВИДАННЯ ТА НЕ БОЇТЬСЯ ЧИТАТИ ТА ЗНАТИ ПРАВДУ!

Будемо раді партнерській співпраці з Вами!

Пропонуємо прайс-розцінки рекламної площі наших видань (з 01.12.17) (Ціни договірні)

телефон
+380 432 515-226
адреса
21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
e-mail
gazeta@33kanal.com

Всі права захищені.
При будь-якому використанні матеріалів посилання на 33kanal.com є обов'язковим.