– Вона моя однокласниця. Їй всього 35-ть. А вона вже подолала перший страшний діагноз – рак грудей. Не так давно я зустріла Яну і запитала як справи – вона поділилась, що їй удалили груди.. Я була в шоці – але Яна навпаки, заспокоювала мене і була безмірно щаслива – бо їй подарували життя. А це значить насолоджуватись материнством, ростити маленьку донечку, бути хорошою і коханою дружиною для чоловіка і допомагати іншим – бо саме в цьому бачила сенс життя – ділиться вінничанка Інна. Саме вона закликає всіх зайти в групу яку вони створили у фейсбуці по порятунку Яни.

– Бо нещодавно дізнались про те, що в Яни стався рецидив хвороби. І тепер їй поставили не менш шокуючий діагноз – меланома – рак шкіри.

– Яні подарували надію на життя у Ізраїльській клініці. Саме там беруться за лікування. Але як завжди потрібні кошти.

– Друзі, я звертаюсь до вас, допоможіть та підтримайте цю неймовірно вольову жінку. – просить Катерина Шрамко, яка створила групу по підтримці Яни Воронько. Зараз важлива кожна ваша гривня, кожне добре слово чи молитва. Не будьте байдужими. Кожен втрачений день – безцінний. Краще сьогодні допомоги іншому, аніж хтось завтра допомагатиме вам.

Посилання на групу у Facebook