Публікації
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ
26.04.2017 15:17 Труну з сорочками мітингуючі спалили під ОДА. «Адже у Польщі собаки живуть краще, ніж наші бабусі», – повідомили вони

У перший день після поминального тижня центром Вінниці носили символічну труну із останніми сорочками. І після 2 годин «Маршу пенсіонерів» її спалили перед облдержадміністрацією на знак протесту проти вбивчих тарифів, нових цін, абонплат та жалюгідних соцстандартів.

 

26.04.2017 04:46 Хто доводить до банкрутства санаторій імені Коцюбинського, щоб приватизувати його? Кому дістанеться «золота земля»?

Хто оцінив «діамант» Вінниці з 4-ма гектарами землі в межах міста та мальовничою природою за вартістю 1-кімнатної квартири – всього лише за 25 000 у.о.? – з такими болючими запитанням звернулись до газети громадські активісти та колектив оздоровниці.

 

26.04.2017 04:59 Навіть італійські карабінери плакали після фільму про наших кіборгів. Його презентував наш земляк – оборонець Донецького аеропорту

Документальний фільм про героїв-кіборгів Донецького аеропорту «Я піду за сонцем» сколихнув Італію. На Апеннінському півострові його презентували кіборги з легендарного 90 окремого аеромобільного «бату» — наш земляк з Оратівського району, а нині киянин Олександр Сват-Скрипнюк та Сергій Лєший-Приймак.

 

26.04.2017 04:55 Чому дружини вінницьких військових із дітьми їдуть до Міністерства оборони? Вони готові до надзвичайних заходів

Напередодні Великодня у Будинку офіцерів зібрались дружини і матері військовослужбовців Вінницького гарнізону, які десятиліттями стоять у черзі на отримання житла.

 

19.04.2017 04:05 Чи буде масовий бойкот інкасаторів і хто возитиме гроші Ощадбанку?

Вже другий тиждень штормить Вінницьку філію Ощадбанку. Інкасатори, невдоволені своєю зарплатнею, збираються влаштувати бойкот і блокувати роботу банку.

 

19.04.2017 04:42 Герой на «мінімалку». Ангелом добра називають старенькі Оксану Яцюк, молодшу медичну сестру Уланівського будинку для людей похилого віку

Коли вирушила до Уланівського будинку для людей похилого віку у Хмільницькому районі, очікувала побачити гнітюче для себе видовище. Яке ж це життя? Так, доживання під доглядом чужих людей. Проте моя думка несподівано змінилась, як тільки я переступила поріг цього закладу.

 

14.04.2017 04:15 Христос Воскрес – Воскресне Україна!

Є час Іуд, коли зраджують брати, стромляють ніж у спину друзі і соратники, коли на довірі людей дориваються до влади політичні повії та казнокради. Коли з народу знімають останню свитину, щоб купити чергову віллу чи яхту, коли через злобу та жадобу розв’язують війни та пускають ріки безневинної крові.

 

13.04.2017 04:08 За бринзою їдуть до Оксанівки, а за архітектурними родзинками – до Антополя

Зі стрімким ростом долара та євро багато вінничан відмовились від відпочинку за кордоном та залюбки подорожують Україною. А якщо у вас нема багато часу, проте хочеться порелаксувати душею — вихід також є. Наш кореспондент знайшов унікальні місця на Вінниччині, де ви проведете час не лише із користю для свого гаманця, а й настрою.

 

13.04.2017 04:00 За «зброю на базарах», дохлу рибу в Хмільнику, земельні афери, Короля у Немирові, «бандитів»-миротворців та квартири генералів звітував Юрій Педос в облраді

Спершу про успіхи, а потім про кримінальні проблеми говорили і слухали у звіті головного поліцейського Вінниччини в обласній раді. Одразу ж після початку запитань-відповідей до Юрія Педоса вишикувався «парад претензій» та вимог негайного розслідування резонансних злочинів «на районі».

 

07.04.2017 04:48 Як навчити підлітків грамотно розв'язувати конфлікти

Соцмережі сколихнули жорстокі бійки школярок у Чернігові. Такі випадки непоодинокі. Чому таке трапляється і як навчити підлітків стримувати свої негативні емоції у важкий перехідний період - поради від спеціалістів.