Дякуємо за службу!
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Дякуємо за службу!

Низький уклін вам, дорогі наші захисники, воїни Збройних сил України! Ваша мужність і відвага – запорука існування незалежної України. Ви також гарант нашої Конституції і реальна сила, яка може стримати ворога та, при необхідності, навести лад в країні.

 

Вам, синам українського народу, як нікому відомо, кому належить влада в цій країні. Президенти, міністри, командувачі знаходяться на службі народу. Вони обираються, призначаються і так само змінюються та зникають.

 

А Україна має залишитися - єдиною, справедливою, вільною, із сильною армією. Це ваша зона відповідальності. Народ, ваші матері, батьки, брати, сестри, сини та доньки, які на свої податки утримують Збройні сили, ніколи не обкрадатимуть їх, бо поважають героїв і завжди сподіваються на їхню допомогу. Народна армія ніколи не йде проти свого народу. Навіть коли злочинні керманичі віддають такі накази.   

 

Якщо якийсь зайда хоче нажитися на війні і вкрасти у солдата - йому немає місця в нашій державі. Ви це знаєте і зумієте належно запитати зі злодія, який би пост він не займав. Ми сумуємо за кожним загиблим бійцем і дуже сподіваємось, що війна скоро закінчиться. Повертайтеся додому живими. Нехай береже вас Бог!

 

З повагою, «33-й канал»

Залишити коментар:
Нет комментариев