«Схожі, як краплі води»: розшукуємо двійнят і трійнят!
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«Схожі, як краплі води»: розшукуємо двійнят і трійнят!

Ми продовжуємо фотоконкурс для близнюків, двійнят та трійнят. Нагадуємо, що вікових обмежень для участі немає. Надсилайте до редакції якісні фото та цікаві розповіді з життя двійнят-трійнят. Переможців чекають приємні призи. Чекаємо ваші заявки за адресою: м.Вінниця, просп. Космонавтів, 23 або на «електронку»: gazeta@33kanal.com

 

Сьогодні познайомимо з наступними учасниками.

 

Софія й Анастасія Мандрица, 4 роки, село Маяки Тульчинського р-ну

- Дівчатка народилися з різницею в 10 хвилин. Незважаючи на те, що Настя — молодша, вона в нас дівчинка з характером. Софійка більш м’яка, поступлива. Дівчаточка одна без одної — нікуди! Разом займаються танцями та співами, — пишуть батьки дівчат. — Вдягати їх треба тільки в однаковий колір та фасон. Інакше сваряться. Взагалі, як усі дівчатка, вони обожнюють переодягатись і приміряти різні вбрання.

 

Олександр та Володимир Чорні, 17 років, студенти 1 курсу ФТФ ДонНУ імені В.Стуса

- Сини-двійнята народилися з різницею у 10 хвилин. Старший Сашко був з меншою вагою та зростом, ніж брат. Але зараз у нас два красені зростом 1м 85 см. Хлопці з самого дитинства один за одного стоять горою. Смаки та уподобання майже однакові. Певний час займались бальними танцями, відвідували танцювальний гурток «Грація», — розповідають родичі хлопців. — З часом захопились програмуванням та Web-дизайном. Саме тому для майбутньої професії й обрали фізико-технічний факультет.

 

Віра, Надія, Любов Нечипоруки (дівоче), 60 років. м. Вінниця

Трійня дівчаток, яких народила Галина Нечипорук у 1956 році, була дивовижею для Вінниччини. Це були другі пологи, й щоб жінку не лякати, лікарі сказали, що буде двійня, й направили з селища народжувати у Вінницю. З'явилися на світ дівчатка одна за одною через 3-5 хвилин. Лікарі назвали трійню Віра, Надія та Любов.

Про щасливу долю Віри, Надії та Любові – детальніше у наступному номері «33-го каналу» «Подільська радниця».

Залишити коментар:
Нет комментариев