Вагітна третьою дитиною вінницька модель виходить на подіум
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вагітна третьою дитиною вінницька модель виходить на подіум

31-річна вінничанка Катерина Просяннікова — одна з найвідоміших моделей країни. Вона — фіналістка міжнародного конкурсу краси Mrs. Globe — 2014, переможниця Mrs. Ukraine Globe, член журі всеукраїнських конкурсів краси, власниця модельного агентства і школи модельної майстерності «Grace», викладач з дефіле і акторської майстерності.

 

Незважаючи на те що Катерина - мама двох синів, а тепер ще чекає на третю дитину, вона досі активно виходить на подіум та є фотомоделлю. Про свій шлях у світ моди та особисте красуня розповіла нашому кореспонденту.

 

– Пригадую, що у 5 років я конструювала подіум з табуреток та влаштовувала показ маминих суконь, — починає розмову Катя. - А про існування такої професії як модель я дізналася від батьків через кілька років. Рідні мене підбадьорювали, адже я була худою, високою та сутулою дівчинкою. Відчувала через це дискомфорт серед однолітків. Мені здавалось, що усі навколо мене красиві і подобаються хлопцям. Тільки не я. Через це страждала.

 

Але то було до 13 років, коли потрапила до модельної школи. Через рік у мене був перший показ. Хоч була наймолодшою серед всіх дівчат, але отримала на тому показі нагороду як «найкраща модель вечора». То і був перший гонорар, його витратила на косметику. Вважаю, що ще з юності запрограмувала себе на те, що виросту і буду королевою, виглядатиму завжди гарно і достойно І не важливо, скільки дітей — я маю бути привабливою як жінка. І мої діти, і чоловік повинні мною гордитися.

 

- А чи було колись бажання поїхати працювати моделлю за кордон?

 

- Збиралась поїхати у 19 років. Якраз перед першою вагітністю зробила класне портфоліо і закордонний паспорт. І вже мала декілька пропозицій. Але виявилось, що чекаю на дитину — мені не було важко вибирати між мрією і родиною. Адже сім'я для жінки головне. Мабуть, коли робиш вірний вибір, то Бог дає тобі і мрію теж. Тож тепер я маю чудову родину і роботу своєї мрії.

 

- На Вашу думку, в чому секрет успіху моделі?

 

- По-перше, мати бажання бути моделлю, багато працювати над собою, дбати про підтягнуте тіло, натуральне волосся, ніяких нарощених вій, накачаних губ. Потрібно бути вихованою, впевненою у собі, важливу роль відіграють такі риси характеру, як впертість і наполегливість. Але головне — завжди бути людиною, і, що б не сталося, не втрачати себе.

 

- Ви чекаєте на третю дитину і щоразу вагітною виходите на подіум. Як взагалі працювати моделлю, коли носиш маля під серцем? Та як відновлюєте форму після пологів?

 

- Виходити на подіум вагітною можливо, але трохи важче, ніж зазвичай. Просто я вибираю один показ, щоб не втомлюватися. Для мене це робота, і я до неї звикла вже за 20 років. Зрозуміло, що раніше все було по-іншому — в 20 років я навчалась в інституті, була заміжньою та виховувала сина. Проте паралельно встигала ще й брати участь у показах. Зараз насолоджуюсь своїм прекрасним станом. Я дуже щаслива жінка. Сини та чоловік приділяють мені багато уваги, вони такі турботливі.

 

Після народження третього малюка планую побути трохи у декретній відпустці, а далі поєднувати улюблену роботу та родину. А для того, щоб відновити фігуру, займатимусь йогою та відвідуватиму спортзал.

Вікторія Микитюк, Олена Жучинська  

Залишити коментар:
Нет комментариев