33-й канал

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Головна Подільська радниця Чоловік спивається, а я не уявляю, як йому допомогти

Чоловік спивається, а я не уявляю, як йому допомогти

e-mail Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Мені більше немає до кого звернутися по допомогу, тому благаю, порадьте, що робити.

Вісім років тому я вийшла заміж за чоловіка, котрий в молодості мав проблеми з наркотиками. Він курив, нюхав і коловся. Але про це ніколи мені не розповідав. Тільки згодом я про все дізналася, але через свою наївність чомусь вирішила, що людина, котра перепробувала все і сама все закинула, вже до цього не повернеться.

Я вийшла за нього. У нас народилося дві донечки, він так зрадів їм! Я думала, що ідеальнішого батька годі й шукати. Але наше щастя тривало недовго. Через чотири роки він раптом почав спиватися. Спочатку приходив додому п’яний, але ще на ногах. З часом — вже приповзав. Міг піти з дому і тижнями не виходити на роботу.

Зрештою після чергового загулу він сам сказав, що більше не може так, вирішив закодуватися. Пішов до якогось мага чи екстрасенса. Не знаю, що там було, але зараз він запаху алкоголю справді не переносить. Та нещодавно я помітила, що мій чоловік став злим на увесь світ. На все зривається, в очах стільки люті, що моторошно стає. Кілька днів тому я повернулася додому раніше, дітей вдома не було. І застала чоловіка зненацька, він щось ховав. Коли я запитала, що відбувається, він сказав, що курить траву, щось викинув у вікно. В кімнаті ніякого запаху не було, але він вже був сам не свій...

Тепер не знаю, що робити. Діти його дуже люблять, а я — у глухому куті, на розмови він не йде, ще чого доброго знову на голку підсяде – і пропаде моя сім'я. Що робити мені в такій ситуації?

Ганна, Гайсинський р-н

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
Банер
Банер

Останні коментарі

На даний момент 722 гостей на сайті

Контакти:

21021,
м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
Тел. +380 432 515-226
E-mail:gazeta@33kanal.com

Засновник i видавець:
ТОВ «Регіна» ЛТД

Виходить українською
та російською мовами

Редколегія:
Анатолій Жучинський
- головний редактор
Тетяна Редько
- 1-й заступник гол. редактора
Роман Ковальський
- заступник гол. редактора

При передруку посилання на
«33 канал» обов’язкове.

Банер

Погода