На світ народились Гліб, Кирило та Кароліна. Втім, після кесаревого розтину 40-річній мамі Наталі раптом стало зле, і медики два тижні боролись за її життя. На щастя, життя жінки вдалось врятувати. Зараз вона уже вдома.

– Малеча вже й вагу набрала, підросла і трохи змінились. Кирилко має кирпатий носик, а Гліб дуже схожий на старшого сина Мішу, — каже жінка. — А ось Каролінка у нас дивовижна – ні на кого не схожа, вже відразу видно, росте велика особистість, — радіє мама Наталя. — На жаль, у лікарні у мене зникло молоко, тому малят перевели на штучне вигодовування.

За такий подвиг Наталія Самаріна чекала підтримки від місцевої влади. Окрім новонароджених, у сім’ї ще 8 діток. Лише старша Альона із родиною мешкає окремо. Багатодітна сім’я вже 17 років на черзі на отримання квартири. Та поки тулиться у старій батьківській хаті, яка вкрита рясними тріщинами… Наталя боїться, що аварійна хата може обвалитись.

– Чоловік Михайло працює на місцевому хлібзаводі та отримує мінімальну зарплату. Її ледь вистачає на памперси та їжу. Через бідове життя у нас не було раніше змоги побудувати дім. А тепер, коли дітей більше, це стало особливо гострим питанням. Бо тулитись у маленьких кімнатках вкрай важко, — із сумом додає багатодітна мама. — Я вже й до мера зверталась. Він підтримав нас та пообіцяв виділити половину суми на дім. Ми порахували, що бракує ще 180 тисяч гривень. Для нас це непідйомна сума. У кредит таку навряд чи візьмеш. А якщо і дадуть – то як потім повертати?! Не хотілось би, щоб після нас борги повертали діти. Тож сподіваємось на допомогу небайдужих.

Координати родини у редакції.

Вікторія Снігур