Принаймні про це повідомляє сайт «Вінницькі новини» з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Кажуть, що колишній нардеп у столиці агресора зустрічається зі своїм сином, екс-керівником Держмитниці і колишнім першим заступником Голови Верховної Ради України часів Віктора Януковича Ігорем Калєтніком.

За даними «Вінницьких новин», «Григорій Калетнік нібито планує зайняти одну з керівних посад у так званому «альтернативному уряді» України». В оточенні Григорія Калетніка не приховують інформації: їхній керівник здійснює робочі поїздки до Мінська. Зазвичай українські політики Мінськ використовують як транзитний аеропорт по дорозі до столиці Російської Федерації.

За визначенням Печерського суду Києва, колишній керівник митниці та екс-віце-спікер парламенту Ігор Калєтнік після втечі команди Віктора Януковича вивів у РФ з України 70 млн доларів. Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень. Згідно з цим рішенням, співробітникам Національного банку України було доручено провести позапланову виїзну перевірку в «Райффайзен Банк Аваль». Клопотання про проведення цієї ревізії в суд подала Генеральна прокуратура. Суд задовольнив клопотання.

Ревізори повинні з’ясувати, чи було порушено законодавство при здійсненні переказу валютних цінностей за межі України. Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура отримала доступ до рахунків Ігоря Калєтніка.

Пізніше екс-перший віце-спікер Верховної Ради заявляв ЗМІ, що перебуває в Україні, ні від кого не ховається.

В свою чергу, Григорій Калетнік заявляє, що вже не раз подібну інформацію спростовував. А його оточення запевняє, що це елементарне «цькування» родини конкурентами. І використовувати сина у тиску на батька аморально та некоректно.

За матеріалами сайту
«narodna-pravda.ua»

Редакція готова вислухати інші точки зору.