ЗАВАНТАЖИТИ

Спорт

15:11
8 жовтня «Нива-В» вдруге приймає стрийську «Скалу»

У неділю, 8 жовтня, «Нива-В» вдома проводить матч 15 туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Суперником вінницького колективу буде «Скала» (Стрий, Львівська область). Гратимуть на СК «Нива». Початок матчу – 16.00.

05.10.2017
11:22
Вінницька «Нива» отримала нового тренера. Василь Вовк залишився в команді, поборовши в собі емоції

Пристрасті, що розгорілись навколо вінницької «Ниви», вже тягнуть на бестселер.

25.09.2017
16:45
Ветеран АТО виборов першу медаль для української збірної на «Іграх нескорених» в Торонто

24 вересня, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»), українська збірна виборола першу бронзу!

25.09.2017
11:39
ФК «Яско» утримав позицію чемпіона міста з аматорського футболу

Футбольна команда «Яско» вже другий рік поспіль виграє чемпіонат загальноміського турніру з аматорського футболу Вінницької прем’єр-ліги.

12.09.2017
17:32
Усик увійшов до топ-15 боксерів світу

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик після перемоги над німцем Марко Хуком увійшов до топ-15 боксерів світу.

23.08.2017
17:30
«Золота Джойс» побила всі рекорди своєї тітки

19-річна легкоатлетка з Вінниці вже стала зіркою спорту для всієї України та світу після свіжого «золота» в жіночій естафеті 4 по 400 метрів на чемпіонаті Європи в Італії!

23.08.2017
16:56
Дві медалі Європи привезли наші спортсмени

Вінничани привезли «срібло» та «бронзу» з 19 молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100, котрий відбувався у Білорусі.

10.08.2017
10:24
Три перших місця «загребли» веслувальники з Вінниччини

Сталася ця подія нещодавно у Миколаївській області. Саме там відбувався чемпіонат України з веслувального слалому.

03.08.2017
13.10.2017
16:45
60 коропів за 72 години виловили українці на міжнародних змаганнях

Чемпіонат світу з вилову коропа-2017 пройшов у цьому році в Угорщині на озері DESEDA – KAPOSVAR!