ЗАВАНТАЖИТИ

Спорт

10:24
Три перших місця «загребли» веслувальники з Вінниччини

Сталася ця подія нещодавно у Миколаївській області. Саме там відбувався чемпіонат України з веслувального слалому.

03.08.2017
30.06.2017
11:19
Подружжя вінницьких штангістів — одне з найсильніших в Україні

Подружжя з Вінниці стало одним з найсильніших на Кубку Поділля з класичного жиму лежачи, що відбувся у нашому місті. Абсолютним чемпіоном став майстер спорту України Віталій Каськун, а його дружина Катерина - бронзовою призеркою з-поміж жінок. Подружжя силачів охоче поділилось враженнями та рецептом успіху з «33-м каналом».

16.06.2017
16:51
Українські баскетболісти знищили росіян в півфіналі чемпіонату Європи

Збірна України з баскетболу в категорії 40-45 років вийшла у фінал чемпіонату Європи серед ветеранів. Турнір відбувається в іспанському Сантандері.

06.06.2017
16:00
Чемпіонат світу з футболу пройде в іншому місці

Через дипломатичний конфлікт навколо Катару, який звинуватили в підтримці терористичних організацій, світова першість із футболу у 2022 році перебуває під загрозою зриву. Через це відразу кілька країн оголосили про розірвання дипломатичних відносин із Дохою: ОАЕ, Єгипет, Бахрейн, Саудівська Аравія, Ємен, Лівія, а також Мальдіви.

06.06.2017
11:23
Світоліна вийшла у чвертьфінал "Ролан Гаррос"

Українка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу відкритого чемпіонату Франції "Ролан Гаррос".

15.05.2017
14:10
Матч-реванш між Кличком і Джошуа може відбутися ще цього року

Поєдинок-реванш між Володимиром Кличком і чемпіоном світу за версіями IBF, WBA та IBO у суперважкій вазі Ентоні Джошуа може відбутися у столиці Вельсу наприкінці жовтня.

21.04.2017
17:09
Український гімнаст Верняєв переміг на чемпіонаті Європи

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.