60 коропів за 72 години виловили українці на міжнародних змаганнях
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

60 коропів за 72 години виловили українці на міжнародних змаганнях

Чемпіонат світу з вилову коропа-2017 пройшов у цьому році в Угорщині на озері DESEDA – KAPOSVAR!

 

Вперше на ній тріумфувала збірна України, в якій береговим розвідником був радник мера Козятина Сергій Матвіюк. За 72 години чемпіони світу з України виловили 60 коропів загальною вагою 285 кілограмів! Упіймали також другого за величиною коропа на чемпіонаті — вагою 14,62 кг. Другу і третю сходинки п’єдесталу посіли румуни і французи.

 

– З кожної країни представлено три команди у складі двох чоловік. Окрім шести запасних учасників (тренери, делегація), були присутні також так звані «берегові розвідники». Вони спостерігали за чесністю змагання та тактикою вудіння суперників: інформацію у берегових збирають тренери. Це дає змогу проаналізувати тактику вилову іншого учасника.

 

Ще у складі збірної були так звані «бросові», хлопці зростом понад два метри, які закидають риболовні знаряддя якнайдалі. А третіми учасниками є «ловлячі»: їх роль полягає у тому, щоб навудити якнайбільше риби.

 

У особистому заліку з кількості риби наша країна посіла друге місце — 285 кг. Румуни на першому – 305 кг. Також двійка рибалок-українців Роман Івасишин-Василь Безносько стали срібними призерами чемпіонату світу в особистому заліку, виловивши понад 152 кг коропа.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев