Серед них були й вінничанки: 12-річна Єлизавета Марцинковська виборола «бронзу» у вправі з булавами; 12-річна Вікторія Мазур – «бронзу» за вправи з м’ячем; 10-річна Дарина Журбенко – «бронзу» за вправи з булавами; 9-річна Катерина Янчук – «золото» за вправи з булавами, 9-річна Поліна Демченко – «бронзу» за вправи без предметів та «срібло» за вправи з м’ячем; 6-річна Єва Пинько привезла «срібло» за вправи без предметів. Тренер дівчаток і керівник спортивного клубу з художньої гімнастики «Еліт» Дар’я Чернякевич каже, що для цих вінницьких гімнасток міжнародні змагання вже звична справа.

– Ми щороку їздимо у Польщу, Угорщину, Арабські Емірати, всі наші дівчатка є міжнародними призерками. І це результат важкої, копіткої і щоденної праці.

– Вам зі своїми вихованками доводиться часто виїжджати на міжнародні турніри в інші країни. А хто фінансує ці поїздки?

– Участь у змаганнях забезпечується лише фінансовою допомогою батьків, держава нам не виділяє кошти.
Мама гімнастки Вікторії Мазур, Наталя, зауважує, що дійсно виховувати гімнастку — це задоволення не з дешевих. За рахунок батьків здійснюються поїздки на змагання до інших міст та за кордон… За підрахунками наших журналістів, лише один найскромніший набір гімнастки коштує близько десяти тисяч гривень. І це без урахування додаткових аксесуарів та іміджевих дрібниць.

Тренерка Дар’я Чернякевич із захватом розповідає про кожну зі своїх вихованок:

– Дівчата з кожним днем професійно зростають. Ми дуже дружні, ми як сім’я. Тому старші гімнастки намагаються постійно підтримувати, допомагати та бути прикладом для менших. Та разом з тим, вони абсолютно не схожі одна на одну. Євочка Пинько – ми називаємо її дитям залу, бо вона там мало не з народження — то наша зірочка. Вікторія Мазур і Ліза Марцинковська – наші відмінниці у всьому; Даринка Журбенко – старанна гімнастка, вона дуже прискіплива до своєї роботи; Демченко Полінка – має неабиякий артистизм і хист до всього, за що береться, а Катя Янчук – то поєднання граційності та гнучкості. Вони всі мають високий потенціал.

Коли готувався номер, стало відомо, що вінничанки вже встигли привезти з одеського турніру з художньої гімнастики аж 7 золотих медалей, 9 срібних та 2 бронзових. Тепер юні гімнастки готуються до міжнародного турніру з художньої гімнастики Winter Star, який відбудеться у Польщі.