У Вінниці та в області вже розпочали діяти мобільні поліцейські пости. Правоохоронці та бійці Нацгвардії патрулюють виїзди з міста та дороги Вінниччини.

– Ми працюємо у посиленому режимі із ночі з неділі на понеділок — з 25 на 26 листопада. Цілодобово працює ситуаційний центр при ГУНП, посилено охорону важливих об’єктів, робочий день триває 12 годин на добу та шість діб на тиждень, а за посиленим режимом задіяно увесь особовий склад обласної поліції. За наказом начальника ГУНП почали діяти мобільні пости. Нині вони функціонують на виїздах з Вінниці, прикордонних районах області та стаціонарних постах автошляхів області — у Немирівському, Літинському, Козятинському районах. Під час патрулювань правоохоронці можуть перевіряти автотранспорт на предмет виявлення осіб, які можуть перебувати у розшуку, незаконного перевезення зброї, протидії злочинності та профілактиці правопорушень. Але це жодним чином не обмеження прав та свобод вінничан, – повідомила начальник прес-служби обласної поліції Анна Олійник.

А вчора, 27 листопада, 27 листопада проведено навчально-тренувальний збір по тривозі особового складу поліції Вінниччини та усіх підрозділів Національної поліції, які дислокуються на території області. Генерал Юрій Педос перевірив готовність підрозділів до несення служби у особливих умовах.

У посиленому режимі працює й патрульна поліція Вінниччини.

– У нас додалося більше екіпажів по місту Вінниці. Посилили охорону публічного порядку, ще більше уваги звертаємо на підозрілі предмети. Екіпажі патрульних разом із іншими працівниками ОВС охороняють в’їзди до міста, стоять на блокпостах, – розповіли у прес-службі “копів”. – Нічого підозрілого наразі не помічали, люди відносяться з розумінням та в разі потреби надають необхідні документи.