Україна і світ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Україна і світ

16:55
РФ і Туреччина підписали заяву про взаємне скасування торговельних обмежень

Росія і Туреччина підписали спільну заяву про взаємне скасування обмежень в торгівлі між державами.

 

16:10
В Росії порахували втрати кондитерів від введення Україною мит на шоколад

Російські кондитери можуть втратити 15-17 млн доларів через введенення Україною антидемпінгового мита на шоколад з РФ та інші продукти, що містять какао.

 

15:06
Рішення по безвізу для України опубліковано в Офіційному віснику ЄС

Офіційний журнал Європейського союзу в понеділок 22 травня оприлюднив рішення про скасування візових вимог для громадян України.

 

10:28
Трамп пропонує замінити військову допомогу Україні кредитами

Президент США Дональд Трамп має намір внести бюджетні пропозиції, щоби замість безоплатної військової допомоги надавати кредити низці країн, в тому числі Україні.

19.05.2017
17:55
10 тисяч православних були свідками, як замироточив дерев’яний хрест під Верховною Радою у день молитовного стояння проти антицерковних законів

18 травня у Києві під Верховною Радою відбулося молитвене стояння парафіян найбільшої конфесії в Україні - Української Православної Церкви за свою прадідівську православну віру та вільне її сповідування. Саме у цей день парламентарі повинні були приймати антицерковні законопроекти, які є своєрідним рейдерським захопленням майна вірних УПЦ.

19.05.2017
10:07
Сенат Канади проголосував за ратифікацію Угоди про вільну торгівлю з Україною

Великий український день у Канаді: Сенат щойно проголосував за ратифікацію Угоди про вільну торгівлю з Україною. Про це у Twitter повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

17.05.2017
16:01
У Страсбурзі підписали Угоду про безвіз між Україною та ЄС

У Страсбурзі підписали Угоду про безвізовий режим між Євросоюзом та Україною.

 

16.05.2017
17:01
Арестович розповів про нові плани Путіна щодо Донбасу

Вже восени 2017 року ситуація на Донбасі зміниться радикально, і це пов'язано з тим, що президента Росії Володимира Путіна на майбутніх виборах може врятувати тільки імідж збирача земель.

 

15.05.2017
17:27
Глави МЗС країн ЄС підтримали продовження санкцій проти РФ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС під час зустрічі з ним заявляли про підтримку продовження тиску на РФ і продовження санкцій.

 

15.05.2017
12:47
Справа Захарченка: У Росії зник полковник ФСБ

Полковник Федеральної служби безпеки Росії Дмитро Сенін, який є шурином заарештованого полковника МВД Дмитра Захарченка, звільнився та втік під час обідньої перерви.

 

Архів: