Лукашенко запевнив, що Білорусь залишиться вірною Росії
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Лукашенко запевнив, що Білорусь залишиться вірною Росії

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ не переорієнтував свою зовнішню політику зі співпраці з Росією на користь країн Заходу.

 

За його словами, вони "на Заході нікому не потрібні". Слова білоруського лідера передає його прес-служба, зазначають Патріоти України.

 

Лукашенко зазначив, що люблять покритикувати в Росії і налагодження відносин між Білоруссю і Європою, нібито країна вирішила розвернутися на Захід.

 

"Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї. А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні з Заходом. Наша доля така", - заявив білоруський лідер.

 

Лукашенко також звернув увагу, що у росіян в Білорусі не виникає ніяких проблем як з точки зору безпеки, так і ведення бізнесу. Не в приклад цьому, за його словами, розвиваються події в Україні.

Залишити коментар:
Нет комментариев