СБУ перерахувала «патріотичні» групи у соцмережах, що курувалися з Росії з метою дестабілізації України
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

СБУ перерахувала «патріотичні» групи у соцмережах, що курувалися з Росії з метою дестабілізації України

Службі безпеки України вдалося встановити шість орієнтованих на українську аудиторію спільнот у соціальних мережах, адміністратор яких закликав до масових збройних протестів. Про це повідомив керівник апарату спецслужби Олександр Ткачук, передає НВ.

 

Крім того, СБУ встановила і особу адміністратора цих груп – ним виявився 34-річний громадянин Росії Сергій Жук. Правоохоронці визначили, що він брав участь у діяльності терористичного угруповання “ДНР” під позивним “Москва”. На сьогодні Жук перебуває в Росії.”За даними СБУ, Жук створив фейкові акаунти в соцмережі під іменами – Микола Гайдук і Степан Мазура, росіянин керував настроями українців, створивши та адмініструвавши такі спільноти в соцмережах: “Патріоти України”, “Українська Революція”, “Всі на Майдан”, “Продовження Революції Гідності”, “Майдан три”, “Ми патріоти України”, – йдеться в матеріалі видання.

 

“Ми фіксували використання ботів, штучне масове посилення цієї інформації. З Росії активно фінансується контентна реклама, яка пропагує ці заходи в соцмережах”, – прокоментували у СБУ. Також, за даними спецслужби, росіянин закликав брати на протести зброю.

Залишити коментар:
Нет комментариев