Троє невідомих у масках, назвавшись «майданівцями» і з вигуками «Слава Україні» увірвалися до будинку колишнього депутата обласної ради, члена-кореспондента Академії будівництва України Валерія Беленя. Господаря жорстоко побили битками, він помер на місці. Добре дісталося і його дружині. Вимагали золото і гроші.

Згодом правоохоронці встановлять, що жодного стосунку до Майдану нападники не мали. А просто «косили» під загони самооборони. Зловмисників знайшли. Поки тривало розслідування, один з них встиг померти. Двоє інших отримали 12 і 15 років позбавлення волі. А ще — виплатити вдові Валерія Беленя по 100 тисяч гривень. (Вона отримала тільки 25 тисяч гривень). За плечима в обох зловмисників — багате кримінальне минуле. Леонід Лабунець – раніше судимий за розбій та умисне вбивство, Володимир Реєнт – за грабіж, шахрайство, крадіжки і незаконне поводження зі зброєю.

Здавалося б, крапка у цій справі вже поставлена. Але засуджені звернулися до Апеляційного суду з проханням скасувати вирок і направити справу на новий судовий розгляд. У Володимира Реєнта один аргумент: «Я не винен».

Його поплічник свою вину не заперечував і навіть готовий виплачувати компенсацію. Тільки з розміром був не згоден. Позаминулого року Апеляційний суд залишив без змін вирок першої інстанції. Та засуджені зупинятися на цьому не стали і звернулися з апеляційною скаргою знову.

Розгляд скарги двох злочинців, покараних за жорстоке вбивство, перенесли на жовтень.