Перший тепловізор ми з вами уже придбали
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Перший тепловізор ми з вами уже придбали

Брати і сестри! Зараз такий час, що кожна моральна людина живе новинами з фронту. Дуже добре, що ми співпереживаємо і морально підтримуємо наших бійців.

Про те, як їм там непросто, свідчать новини із нашої газети та багатьох інших видань. То ж давайте переходити до дій. Зараз в житті кожного має з’явитись девіз – ВСЕ ДЛЯ ФРОНТУ ТА ПЕРЕМОГИ. Друзі, тільки разом ми сила – діймо. Допомагаймо бійцям чим можемо. Хтось може жертвувати, хтось виступати волонтером, хтось писати листи підтримки. Редакція, розуміючи, що наших читачів набирається сотні тисяч, вирішила не лише повідомляти вам правду із передової, але й виступити в ролі об’єднуючої волонтерської сили. Ми запитуємо у бійців та командирів підрозділів чого вони потребують та купуємо на власні й волонтерські кошти, зібрані разом із вами, шановні читачі, та передаємо нашим бійцям. У редакції знаходиться скринька для таких пожертв.

Повідомляйте нам на «гарячий телефон» та на сайт про всі проблеми, з якими стикаються ваші рідні при відправці чи участі в АТО.

Вінницький адвокат Оксана Курнаєва демонструє тепловізор «ПУЛЬСАР», який ми придбали в суботу майже за 59 тисяч народних гривень для взводу розвідки Нацгвардії. Його ми і передали командиру розвідників Михайлу Саволюку. Пані Оксана зібрала серед вінницьких адвокатів більше тисячі гривень. Крім того, її син здав майже тисячу на цей прилад, який ми доручили купити нашому кореспонденту Василеві Кізці, активному учаснику благодійної акції.

Пожертви по дві тисячі кожна дали вінницькі бізнесмени Людмила Вікалюк та Ніна Кізь із «Українського сувеніру», тисячу – головний лікар Ям­пільської райлікарні К.Ліваковський.

Друзі, земляки, патріоти України! Сердечно дякуємо тим депутатам Вінницької обласної ради, які за пропозицією «33-го каналу» жертвували на цей тепловізор на сесії облради. Дякуємо працівникам Ямпільської прокуратури, міліції, суду, міської ради, РДА, підприємцям міста Вінниці, сотням простих людей, які жертвували по кілька гривень на базарі, на вулицях Ямполя, в громадському транспорті, в церквах...

Ми всі разом змогли купити дуже потрібне спорядження для наших розвідників.

Хочемо нагадати всім небайдужим вінничанам, що акція на підтримку наших бійців у зоні АТО не припиняється. Тепловізор – дуже чутливий прилад, що фіксує просування ворога за тисячу метрів. Він також помічає скупчення ворожої техніки і визначає, звідки ведеться вогонь по наших позиціях. Але такий прилад потрібен на кожному блокпосту, щоб наші героїчні воїни могли завчасно підготуватися до обстрілу, захистити себе і повернутися живими додому. Якщо ви можете пожертвувати на ще один тепловізор для бійців «Айдара», де воює багато вінничан, приєднуйтесь до редакційної акції. Слава Україні!

З вірою –

ваш «33-й канал»

Залишити коментар:
Нет комментариев