Змагання проходили у грудні цього року в португальському місті Вілла Реал Санта де Антоніо. До перемоги вінничанин йшов давно. Антон зі школярських років відвідує у Ладижині спортивний клуб “Сіндо” та ВГО “Ніхто крім нас”. До цієї великої та нелегкої перемоги готував його тренер Сергій Брушницький.

– Ми це зробили, – каже з радістю Сергій. – То наша загальна перемога. Ми подолали стільки перешкод і кілометрів заради цієї перемоги! Їхали потягом з Вінниці до Львова. Впродовж 26 годин чотири рази летіли літаками, були в аеропортах у Львові, Борисполі, Варшаві, Брюсселі, де провели ніч на холодному вокзалі, Фаро і добралися до Санта де Антоніо.

Чемпіон Антон Швець і його тренер дякують усім, хто допоміг втілити мрію у життя. А це – Сергію Піроговському, його родині та друзям, Сергію Кіпоренко, Денису Романовському, Світлані Пустовіт та польсько-українсько-словацькій організації “Braterstwo”. Велике спасибі за допомогу на португальській землі нашій землячці Світлані та її чоловіку Іво Темелков, представнику міжнародного параолімпійського комітету канадійцю Lee Reaney, що працює у Львові і його помічниці Тетяні.

Наразі, як повідомляє тренер, команда українців, перебуває у столиці Болгарії на чемпіонаті Європи, де Антон буде змагатися в керугі, а зовсім юна спортсменка Іванка в пумсе серед спортсменів з ДЦП.

Побажаємо нашим спортсменам тільки першості і великої перемоги, в яку вони так вірять і за яку борються!