Вінниччина
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вінниччина

12:19
“Вінниця” поновлює авіарейси на Варшаву. Планує на літо: Анаталію, Даламан, Чорногорію та Грецію

Вже з 30-го квітня із комунального аеропорту “Вінниця” компанія МАУ поновлює прямі рейси на Варшаву. До столиці Польщі вінничани та мешканці сусідніх областей зможуть літати двічі на тиждень за “старими” цінами на квитки.

20.01.2017
14:22
Пікет у Козятині проти медреформи збирає тисячі людей! Сесія райради висловила недовіру керівнику обласного департаменту охорони здоров’я Людмилі Грабович

Вже 4-й день у Козятині на головній площі Героїв Майдану збираються люди й пікетують проти медичної реформи створення госпітальних округів. У їхній районній лікарні, яка обслуговує 66 тисяч населення, у тому числі Погребищенського та Ружинського (Житомир) районів та надає першу необхідну допомогу пасажирам, яким стає зле у дорозі чи непритомніють у потягах, залишиться всього три відділення, а хірургічне, реанімаційне та пологове переведуть у Калинівку.

20.01.2017
19.01.2017
12:48
Розподіл спадку між родичами перетворився на «маски-шоу зі спецназом»

Те, що буденна історія, коли рідні люди ділять між собою спадщину, розростеться до грандіозного скандалу з застосуванням натренованих спецпризначенців і «масок-шоу», не сподівався ніхто. Але відразу ж після новорічних свят біля подвір'я, де живе сім'я Біликів в Іллінцях, зупинився автобус, з якого вискочили бійці у повному обладунку.

 

19.01.2017
11:12
Почому вінницьке сальце в Америці?

У той час, коли на вінницьких базарах найдорожче «біле золото» торгують по 40-50 гривень за кіло, на другому кінці світу — в американському Чикаго українське сало йде по 13 доларів за фунт! Чи по курсу 360 гривень за 450 грамів національного «делікатесу!»

 

19.01.2017
11:10
Брендові прикраси створює вінничанка, яка через хворобу не вміє читати та погано розмовляє

Мистецтво стало для неї ліками... 18-річна Юлія Піменова з Браїлова має вроджену патологію.

 

Архів: