Вінниччина
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вінниччина

12:46
Скинемо вас із посад. Тоді побачите силу громади!

18 серпня шумний натовп барчан активно протестував проти встановлення вишки мобільного зв'язку по вул. Врублевського.

 

12:20
7 фур допомоги бійцям організував перший на Вінниччині староста-атовець

Три місяці тому громада Тягуна та бригадної Володимирівки приєдналися до Іллінецької територіальної об’єднаної громади.

 

11:45
Відірваними від світу вважають себе селяни у Губнику

У селі Губнику Гайсинського району близько 2000 жителів відчувають себе відірваними від цивілізації. Маршрутка в село і назад ходить кілька разів на тиждень в об'їзд та розбитими дорогами.

 

10:26
40 кілометрів блукала 78-річна бабуся. Її шукали цілу добу

Стареньку врятували жителі сусіднього села.

 

09:41
«Якщо директора школи поновлять на посаді, ми не пустимо дітей у школу 1 вересня!» — ставлять ультиматум розгнівані батьки із Рудниці

Категорично не погодились з рішенням районного суду батьки школярів та вчителі Рудницької ЗОШ І-ІІІ ст. у Піщанському районі.

 

22.08.2017
16:15
«Срібний оскар» за матеріал із скандальної сесії в Томашполі отримав «33-й канал»

Другий приз в номінації "Краща стаття" сьогодні отримала газета 33-канал в обласному конкурсі журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні" за матеріал про сесію в Томашпільській ОТГ. Загалом в конкурсі від обласної ради, представництва Ради Європи в Україні та ВР прийняли 107 журналістів та 35 ЗМІ Вінниччини. 

 

22.08.2017
15:33
Два роки у Кармелюковому не можуть відремонтувати школу після пожежі

Трагедію, яка сталась два роки тому з їхньої школою, у Кармелюковому Жмеринського району досі згадують зі слізьми. Внаслідок влучення блискавки вогнем було знищено дев’яносто відсотків покрівлі і майже весь другий поверх. Два громовідводи не спрацювали, адже були несправними. Мешканці села, директор та сільський голова самотужки намагалися приборкати вогонь. Але поливати покрівлю з відер на висоті другого поверху було непросто. Єдине, що їм вдалося, винести з кабінетів комп’ютерну техніку і частину меблів. Через три тижні після пожежі вчителів та учнів школи у Кармелюковому тимчасово перевели у двоповерхове приміщення сільради.

 

22.08.2017
22.08.2017
Архів: