Вінниччина
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вінниччина

20:34
Юлія Васюк запрошує вінничан на свою нову програму

23 травня  о 18.30 у концертній залі Вінницької обласної філармонії відбудеться нова програма лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасниці фольклорного гурту «Мокоша» Юлії Васюк «Поміж трьома дорогами». Вхід вільний.

14:56
На Вінниччині відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва»

І Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва» відбудеться 3 червня 2017 року у с. Четвертинівка Тростянецького району Вінницької області.

 

14:34
“Шкільні” гамбургери і “здорове” меню по формулі 5+5 показали у вінницькій школі №4

 Директорів усіх шкіл Вінниці сьогодні, 22 травня, запросили на ранкову чай-каву до школи №4 та презентацію “здорового меню” після мільйонного ремонту кухні. Адже після реалізації проекту вартістю 968 тисяч гривень із міського Фонду громадських ініціатив навчальний заклад “похвалився” перед колегами новою кухнею, обладнанням та дієтичними стравами на всі смаки та кишені учнів із батьками.

 

12:02
Безвізовий паркан знято! 10 років тому я мріяв про це на перший День Європи у Вінниці — сказав на святкуванні ювілейного свята у рідному місті Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

        ​Після офіційного відкриття Дня Європи у Вінниці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та міський голова Сергій Моргунов відповіли на питання преси.

 

11:04
Легендарна чемпіонка повернулась до Вінниці на “Дракон-боті”

       Перші у Вінниці перегони “Драгон-ботів” зібрали,  майже, півтисячі глядачів на набережній “Рошен” та повернули  до перемог “живу  легенду” веслування Інну  Осипенко-Радомську. Адже уславлена Олімпійська чемпіонка особисто зібрала та очолила міську команду із 20-ти веслувальників для участі  “міксі”  по Південному Бугу.

 

19.05.2017
16:36
Депутати обласної ради звільнили Людмилу Щербаківську з посади заступника голови

Не минулося без скандалу на черговій позачерговій сесії Вінницької обласної ради. Цього разу в епіцентрі подій опинилася заступник голови облради Людмила Щербаківська.

 

19.05.2017
15:29
Вінницький театр-студія «Птаха» запрошує на свою першу прем’єру

27 травня на сцені Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик» відбудеться прем’єра першої великої вистави театру-студії «Птаха» (КЗ «Центр концертних та фестивальних програм»), в якій займаються діти від 7 до 15 років. 

 

19.05.2017
12:13
Братовій Стуса — Бабі Парасці - за церкву і хату Василя востаннє дякувала вся Рахнівка

Із спогадів Баби Параски про поетичний геній Василя Стуса, його родину, батьків, бідні заробітки та книжки за останній рубель варто було б зняти серіал про гірку долю України...

 

19.05.2017
11:28
Екс-нардеп Бондарчук у лікарні, щоб СБУ не взяло під варту за “Путінський Полк”?

Цей різкий крок СБУ проти явних “рашистів” у Вінниці із Команди Бондарчука-Закусілової назрівав давно... Бо інакше як “сєпарськими” та “путінськими” ці акції та “виходки” в люди із червоними прапорами та “колорадськими” стрічками не назвеш...

 

Архів: