150 тисяч доларів — ціна життя Карінки з Немирова
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

150 тисяч доларів — ціна життя Карінки з Немирова

12-річна Карінка Овчаренко з Немирова — єдина дитина з Вінниччини, яка потребує трансплантації серця та легень.

 

Дівчинку поставили у державну чергу, проте чекати потрібно не менше півроку, і немає жодної гарантії, що до того часу Карінці не стане ще гірше. Врятувати дівчинку готові лікарі у Індії, але операція обійдеться у 150 тисяч доларів. Рідний батько не цікавиться донькою і зовсім їй не допомагає. Матір та вітчим школярки живуть скромно, виховують молодшого сина — інваліда дитинства. І ця сума для них непідйомна. Тому просять всіх небайдужих допомогти врятувати дитину.

 

Карінка навчається у п'ятому класі Немирівської школи-інтернату. Три місяці тому ми повертались від бабусі, і дитина почала скаржитись на болі у серці. Потім я помітила, що вона стала повільно ходити, болять ноги та й виглядає дуже в'ялою, – каже мама Наталя. – Звернулись до вінницьких лікарів, і нас направили до Києва. Діагноз: первинна легенева гіпертензія, виражена тристулкова недостатність. Дитині потрібна трансплантація серця та легень. У Білорусі нам відмовили, а прийняти готові в Індії. Потрібно там буде жити сім місяців. Ми стали на чергу, але ви знаєте, що люди роками чекають органів і багато хто не доживає. Нам сказаали, що Карінку прооперують лише тоді, коли буде транш і після того його виділить на операцію держава. Тобто потрібно чекати не менше півроку. Для того, аби підтримати здоров'я доньки, купуємо їй дороговартісні ліки. Коштують вони 20-25 тисяч гривень.

 

Карінка на даний час продовжує навчання у школі, але буквально вчора я змушена була забрати її з уроків, бо їй привидилась дівчинка у чорному платті з мотузкою. Були на прийомі цілителя, то він пояснив це явище тим, що у дівчинки «гуляє» організмом брудна кров. Карінці дуже страшно залишатись одній вдома, вона погано спить...

 

Для тих, хто хоче врятувати Карінку, номер рахунку: Приватбанк 29244825509100, Овчаренко Наталія Олександрівна

Вікторія Снігур  

Залишити коментар:
Нет комментариев