5 агентів «ДНР» судитимуть у Вінниці після Великодня
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

5 агентів «ДНР» судитимуть у Вінниці після Великодня

До суду направлені справи ватажків терористів, а справи ще 6-х бойовиків розслідуються у нашій області.

 

П'ятьох агентів терористичної організації «ДНР» викрили та затримали співробітники прокуратури та УСБУ Вінницької області у грудні минулого року. Ці мешканці Торецька Донецької області систематично надавали замовникам-бойовикам «ДНР» інформацію розвідувального характеру про українські війська. Слідство щодо їхньої діяльності, яке проходило у Вінниці, завершене. Після Великодніх свят у міському суді почнеться судовий розгляд кримінального провадження відносно них.

 

Крім того, завершено спеціальне заочне досудове розслідування кримінальних проваджень щодо 4-х ватажків бойовиків терористичної організації «ДНР» на чолі з командиром мотострілецької бригади. Обвинувальний акт склала прокуратура Вінницької області. Ці ватажки з Донецької області здійснювали диверсійно-підривну, розвідувальну та терористичну діяльність проти України на так званому «Горлівському напрямку».

 

– Ними створена агентурно-інформаторська мережа із числа тих осіб, які мешкають на лінії розмежування. Агенти-зрадники інформували бойовиків щодо місць дислокації, чисельності та маршрутів пересування підрозділів та військової техніки, задіяних у АТО, про понесені втрати, — повідомили у прес-службі прокуратури Вінницької області. — Ці розвіддані допомагали терористам здійснювати диверсійні атаки та обстріли місць дислокації військової техніки, наших військовослужбовців і мирного населення, зокрема у Горлівці, Єнакієвому, Макіївці, Ясинуватій.

 

Кримінальні провадження щодо 4-х ватажків направлені до Вінницького міського суду. Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво і підтримує державне обвинувачення. Обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

 

Разом з цим прокуратурою області на даний час здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням по 4-х кримінальних провадженнях цієї ж категорії, по яких Генеральним прокурором України Юрієм Луценком визначена підслідність за УСБУ у Вінницькій області та у яких тривають розшукові слідчі дії щодо шести фігурантів із числа бойовиків та агентів «ДНР».

 

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев