АТОшник Андрій Грачов прокоментував скандал зі своєю декларацією та 18 млн готівкою
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

АТОшник Андрій Грачов прокоментував скандал зі своєю декларацією та 18 млн готівкою

По слідах скандалу тижня, коли вся Вінниця та Україна ламали голови і списи на звідки у АТОшника Грачова 18 мільйонів у декларації, Андрій дав коментар з цього приводу 33-каналу... Бо спершу була купа емоцій, образ і навіть нецензурна лексика... Чи мав він на це право як людина? Думаю, що так! Як держслужбовець? Точно, ні...

 

Решту оцініть самі, але не будьте суддями, прокурорами та катами одночасно. Бо справді ці 18 мільйонів стали головною сенсацією тижня на Вінниччині. Звідки ж вони взялись у декларації АТОшника, військового лікаря, а нині керівника відділу допомоги учасникам АТО Вінницької ОДА Андрія Грачова? Адже ці віртуальні мільйони вже розірвали інформаційний простір та викликали справжній шторм в соціальних мережах.

 

- Це банальна помилка, що в мить зробила мене суперпопулярним. Бо 18 мільйонів я ніколи не мав і реально задекларував 180 тисяч гривень, - прокоментував своє раптове “багатство” Андрій Грачов. - Це гроші, які я отримав від держави цілком законно за поранення в АТО... Звідки взялись нулі, які враз зробили мене мільйонером, нині розбираються в НАЗК. Знаєте, спершу ця ситуація мене розвеселила. І я думав, що просто в комп’ютері виправлять помилку і все... Але коли до мене посипались десятками запитання від друзів,знайомих, журналістів я зрозумів, що буде скандал... Бо за ці вихідні після “мільйонерства” я отримав майже 1000 дзвінків з усієї України. А що про мене пачками писали в Інтернеті ви читали? Знаєте, завдяки цьому скандалу я багато чого дізнався про себе нового! І через цю технічну помилку, яку за 2 тижні перевірять та виправлять, я зрозумів хто мої справжні друзі... А хто просто так підсів... Тому вже 40 осіб я виключив із так званих друзів на Фейсбуку, що смакували та множили цю нісенітницю про 18 лимонів Грача... Когось відкрито в очі довелось послати! А перед справжніми друзями вибачатись не довелось, бо всі знають хто я, де я, ким був до війни і на війні, хто мої батьки, дружина, діти... І чому я стою сьогодні тут під держкадастром Вінниччини та оформляю 160 гектарів землі? Бо це ділянки для АТОшників, які воювали не за мільйони, гроші чи пільги... А за Україну! Дякую всім, хто поставився із розумінням до цієї ситуації, перш за все рідних.

 

Паралельно відповідні служби готують офіційну відповідь про помилки у декларації Андрія Грачова.

Залишити коментар:

- Аноним

Только что посмотрел егоїзм декларацию- но он же уже указал суммы за ранение в ней отдельно. и про кредит в 65.000$ под недвижимость не ясно- Под какую недвижимость? Не нашёл в его декларации такой недвижимости.

- Аноним

180 косарей за ранение? По-моему столько дают не просто за ранение, а за приобретение 3-й группы инвалидности...

- Аноним

Теперь будет как в анекдоте "ложечка то нашла, но осадочек на душе остался.."

- Аноним

Спрашивается, нафига было провоцировать весь этот кипиш? Нельзя было сразу дать коментарий?