Чому дружини вінницьких полонених мітингували?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Чому дружини вінницьких полонених мітингували?

11 листопада минуло 1000 днів як у полоні знаходиться спецпризначенець Сергій Глондар. Його дружина Катерина — родом із Крижополя. У них -двоє донечок. Молодшу татко досі не бачив, бо коли кохана дізналась про вагітність, чоловіка сепаратисти забирали у неволю...

 

Саме цього дня дружина Сергія разом із іншими родичами заручників влаштували акцію на їхню підтримку та з вимогою до влади звільнити їх. Відбулась вона у Кропивницькому, де нині мешкає родина заручника та знаходиться його військова частина. За словами родичів , ніхто не має доступу до ув’язнених, щоб подивитися, в якому вони знаходяться стані.

 

- Останнього разу ми отримали листа близько трьох місяців тому через передачу Червоного Хреста. Там була звісточка, що вони живі здорові і чекають на звільнення. Дзвінків немає від тих, хто перебуває в полоні на території Донецької області, останній раз Сергій говрив із нами в червні 2016-го року, - кажуть рідні Сергія Глондара. - Представники Червоного Хреста намагаються отримати дозвіл, щоб подивитися на те, в якому стані знаходяться хлопці, але на сьогодні, на жаль, результату немає. Ми постійно звертаємось до президента та представника у Мінській підгрупі Ірини Геращенко, але нової інформації та результат відсутній. .Але якщо порівнювати рік тому – те, що говорили, то тоді хоча б обіцяли, що до Нового року вони будуть дома, а зараз цих обіцянок немає.

 

Дружина полоненого Катерина Глондар заявила, що, якщо найближчим часом не відбудеться звільнення полонених, то із родичами будуть зустрічати Новий рік в Києві у протестних акціях. Тому що чекати більше немає на що.

 

Додамо, що нині у полоні бойовиків перебувають четверо вінничан. Окрім Сергія Глондара, там Олексій Кириченко з Вінниці (взяли у полон в 2014 р.), Валерій Радовець (у полоні з 2016р.) із села Садківці Могилів-Подільського району та Юрій Богачука (рік у полоні) із Перепільчиньців, що на Шаргородщині. Військових тримають у Макіївській колонії №97.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев