Дітей з усієї України на відпочинок запрошують літні табори, на Вінниччині проведуть молодіжний тижневий фестиваль
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Дітей з усієї України на відпочинок запрошують літні табори, на Вінниччині проведуть молодіжний тижневий фестиваль

У багатьох єпархіях УПЦ розпочали роботу дитячі літні табори, в інших відкриття планується у найближчі дні.

Найпершим у перші дні червня, з благословення єпископа Івано-Франківського і Коломийського Тихона, розпочав роботу православний літній табір на Прикарпатті при кафедральному соборі Різдва Христового. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії. Діти відпочивають, займаються творчістю та вивчають історію рідного міста.

Літній табір для школярів працює і на Волині під назвою “Стежина добра”, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта. Перша зміна носить назву «Подорож на гору Сінай». Хлопці та дівчата протягом 12 днів вивчатимуть заповіді Божі та вчитимуться жити за Законом Божим.

У числі перших приймає діток з усієї України освітньо-відпочинковий літній дитячий табір при Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова. У день відкриття єпископ Львівський і Галицький Філарет благословив викладачів, батьків, маленьких учасників літнього табору та побажав успіхів у справах духовного виховання дітей

Традиційно цього літа, з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, працюють на Полтавщині з 13 червня православні дитячі табори відпочинку «Орлятко» та «Псьол».

На Сході України працюють багато й інших дитячих літніх таборів, зокрема, у Бердянську при храмі Святої Живоначальної Трійці розпочав роботу «Юний паломник». Табір працюватиме по 26 червня. З хлопцями, яких у цьому році вже записалося 60, займаються досвідчені педагоги. Кожен день у програмі – розвиваючі та спортивні ігри на природі, творчі гуртки, духовні бесіди, екскурсії храмами і музеями міста.

Кременчуцька єпархія вже третій рік поспіль організовує православний наметовий табір на березі річки Сула у мальовничому березовому гаю неподалік від міста Лубни. У табір під назвою «Патріот» запрошують дітей та підлітків з 25 по 31 липня. Тут з дітьми працюватимуть вихователі, вожаті, священик, а також штаб табору. Заявки приймаються до 15 липня. Деталі на сайті єпархії.

Організатори запрошують дітей віком від 7 до 16 років й бажано, щоб це були школярі із православних сімей. Адже життя православних таборів відбувається у відповідності з церковним укладом: читання вранішніх та вечірніх молитов, поваги старших, послуху, “рибних” днів. Протягом зміни проводитимуться спортивні ігри та змагання, творчі конкурси та концерти, духовні бесіди. Діти вивчатимуть основи Православної віри, історію Церкви та національної культури, зможуть побувати на богослужіннях, за бажанням приступити до таїнств сповіді та Причастя

На Вінниччині з 9 по 16 серпня, до дня народження святого Миколая, буде проведено Всеукраїнський православний фестиваль для молоді у Могилів-Подільському районі.

- Відпочинок пройде на природі, проживатимемо у палатках, тому запрошується молодь після 18 років, або молодші у супроводі батьків, - розповідає Ліза. - Програма відпочинку дуже цікава: спускання на катамаранах, спілкування та пісні біля вогню, паломницькі поїздки по святих місцях, зокрема, відвідання Лядівського скельного монастиря. Відпочинок проходить у дуже дружній і доброзичливій атмосфері. Деталі можна уточнити у мене за телефоном: 097-257-61-77.

Підготувала Ольга ВІЛЬЧИНСЬКА

Залишити коментар:

- Аноним

В программе молодежного фестиваля такжеквест, мастер- классы по выживанию, брейн- ринг, " бал" на природе, беседы со священниками, совместное приготовление пищи на костре, знакомство с православной молодежью и многое другое... Буду рада видеть вас у нас в лагере. Сайт фестиваля- fenik-s.org.ua . Лиза.