Диво-букети з мила варить вінничанка
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Диво-букети з мила варить вінничанка

Мило ручної роботи – досить популярна зараз сфера хенд-мейду.

 

Однак не всі його готують якіс­но – хтось використовує дитяче мило, інші – свинячий жир чи дешеву ефірну олію. А ось вінничанка Олена Лемещук – фармацевт за фахом — відбирає тільки якісні інгредієнти. Більш того, вона створює дивовижні квіткові «мильні» композиції. І коли дивишся на червоні маки, рожеві троянди, тендітні волошки та розкішне пшеничне колосся – здається, що воно живе. Але ж ні, це витвори рук майстрині.

 

– Завжди мріяла варити мило, але ніяк не виходило. Цікаво, що почалось все із мого чоловіка, який першим купив мильну основу і освоїв дану справу, – починає розмову майстриня. — Але я людина творча, старанна, і мені потрібна була реалізація. Отримавши певні знання, шість років тому також стала займатись миловарінням. Подобається це заняття тим, що вкладаю туди всі свої творчі ідеї, а головне — клієнти отримують задоволення від моїх робіт.

 

Минулого року Олена Лемещук почала варити букети із мила. Таких гарних у Вінниці ще ніхто не робить.

 

– На свій перший букет налаштовувалась майже два роки. Задоволення це не з дешевих, адже якісні матеріали коштують чимало. Треба мати професійні форми, штучну флористику, корзини, кашпо, якісні барвники та ароматизатори, які замовляю з Америки. Во­ни, до речі, гіпоалергенні і підходять малечі. Звісно, без художніх здібностей у моїй справі також не обійтись. Сама ж квіткова композиція від ідеї і до її створення може займати день і навіть місяць.

 

Складніше всього працювати із тендітними тоненькими квітами, котрі легко ламаються. Найоригінальнішою на даний час є моя робота в капелюшній коробці. Ця композиція з 17 квіток 4 різних видів. Намагаюся робити все максимально натурально. На черзі — новорічні композиції з мандаринами і шишками, а також різдвяними віночками. Крім того, розробляю мінеральну косметику. А ще планую вивчитись профе­сійно на флориста та працювати з живими квітами.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев