Дошку пам'яті десантнику Оцабері відкрили у Гурівцях
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Дошку пам'яті десантнику Оцабері відкрили у Гурівцях

У селі Гурівці Козятинського району урочисто відкрили меморіальну дошку молодшому сержанту, інструктору з вогневої тактичної підготовки 199-го навчального центру ВДВ при 95-й окремій десантно - штурмовій бригаді Олександру Оцабері - герою, який рік тому загинув під час бойових дій в зоні АТО.

 

Пам’ятний знак облаштували на фасаді місцевої школи, в якій колись навчався Герой, що віддав своє життя, захищаючи Україну.


На пам’ятній церемонії були присутні родичі та друзі Олександра, представники влади, односельчани, учні та вчителі школи, а також товариші по службі.

 

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя Лідії Іванівні та дружині Ганні. Після мітингу до пам’ятної дошки поклали квіти і пам’ять Героя вшанували хвилиною мовчання.


Він був звичайною людиною, любив життя, багато планував та мріяв. Та коли настав вирішальний час для країни, він без вагань пішов на війну і віддав своє життя за мирне життя кожного з нас. Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати наступним поколінням про героїчний вчинок Олександра, а пам'ять про Героя України назавжди залишиться в серцях людей, - сказав міський голова Козятина Олександр Пузир.

 

Отець Микола відслужив заупокійну панахиду та освятив меморіальну дошку, до якої піднесли квіти та запалені лампадки.

 

Пам’ятник Олександру Оцабері відкрили також в селі Панасівка. Мати загиблого Героя Лідія Іванівна подякувала меценатам, небайдужим односельчанам, котрі хотіли, аби про бійця пам’ятали наступні покоління, за фінансову допомогу у встановленні меморіалу.

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев