Двадцять студентів зареєструвалися на голову Якушинецької громади
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Двадцять студентів зареєструвалися на голову Якушинецької громади

Хто і навіщо зареєстрував технічних кандидатів на посаду Якушинецького сільського голови – невідомо. Реальні кандидати-конкуренти вказують один на одного.

 

На стенді Якушинецької сільської виборчої комісії вже є інформація про кандидатів на посаду голови та депутатів місцевої сільради. На голову зареєструвалися 24 кандидати, 20 з яких студенти деяких вінницьких вузів.

 

– Їх усіх разом привезли автобусом в останній день для подачі заяв. Перші, хто пішов реєструватися, навіть не одразу зрозуміли, куди вони прийшли і навіщо. Подавали заяви на кандидатів у депутати, але коли вже отримали детальне «ЦУ», то перереєструвалися, — каже кандидат у депутати Якушинецької сільської ради Сергій Откаленко.

 

Ще двох кандидатів, окрім студентів, у Якушинцях теж вважають технічними. Основна їх мета — залучити своїх представників для роботи у дільницях.

 

Основні виборчі баталії мають розгорнутися між діючим сільським головою, який балотується від БПП, Василем Романюком та нинішнім головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським («Батьківщина»).

 

Якщо за посаду голови у виборчій боротьбі беруть участь дві політичні сили, то у депутати заявилися аж 113 кандидатів від шести політичних сил та самовисуванці.

 

Кандидати від «Батьківщини» уже заявили, що справедливості на цих виборах годі й чекати, бо ще під час поділу Якушинецької територіальної громади на виборчі округи відбувалися порушення. Представники БЮТ двічі у судовому порядку оскаржували «нарізку» округів через значну розбіжність у кількості виборців. Але в результаті 31 березня Вінницький районний суд відмовив їм у задоволенні позову. Таким чином Якушинецька об'єднана територіальна громада, до якої входять ще 6 навколишніх сіл – Зарванці, Лисогора, Ксаверівка, Березине, Слобода, Майдан – була поділена на 26 виборчих округів. Вибори там відбудуться 30 квітня.

 

 

 

Людмила Поліщук

Залишити коментар:
Нет комментариев