Головного «опера» Вінниці затримали п'яним за кермом? Кажуть, святкував призначення
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Головного «опера» Вінниці затримали п'яним за кермом? Кажуть, святкував призначення

Головного оперативника карного розшуку Вінниці полковника Кирила Доценка затримали напідпитку за кермом.

 

Як розповіли активісти, спершу патрульні копи зупинили автомобіль «Мерседес», що їхав без увімкнених фар та з запітнілим лобовим склом по центру Вінниці.

 

– З іномарки вийшов начальник відділу карного розшуку Вінницького міського відділку, від якого йшов різкий запах алкоголю. Кажуть, він святкував із колегами призначення нових керівників поліції області та України. Відмовлявся від проходження огляду, але згодом погодився здати аналізи в наркодиспансері. Під час здачі аналізів намагався додати в них воду. Відмовився показати службове посвідчення та представитись на вимогу представників громадськості, активістів, журналістів, керівника інспекції обласної поліції.

 

Хоча декілька разів на відеозапис чітко сказав, що перебуває на роботі, — розповіли активісти. — А ще постійно ховав обличчя від камер і після огляду намагався влаштувати бійку з активістами і патрульними. Наступного дня експертиза засвідчила 1,9 проміле алкоголю в крові «опера».

 

Керівник управління патрульної поліції у місті Вінниці Редван Усеїнов підтвердив цей факт.

 

– Була проведена медична експертиза, яка підтвердила стан сп'яніння. Склали адмінпротокол за статтею 130 про адміністративні правопорушення. Наші працівники працювали у штатному режимі згідно зі службовими обов'язками. Жодного тиску на нас, спроб «порішати», «домовитись», телефонних дзвінків не було.

 

Нині телефон Кирила Доценка не відповідає, але редакція готова вислухати його точку зору.

Анатолій Мельник

Залишити коментар:

- Аноним

плохой с него опер, зная ситуацию в стране, сесть пьяному за руль, а если уверен в своем вождении в алкогольном состоянии на 100%, так как опер "0" не мог порешать все вплоть до физичиского ликвидации тех, кто его тормознул! перевелись в стране ОПЕРА!!! как лет 10 уже нет настоящих! Теперь вот такие А, Мельник пишут свои истории и зарабатываю свои копейки на этом мега событии! Не опер он, а лох! Пора уже убрать с обихода МВС Украины слово "опер" их больше нет они уже в истории!