Гріша з Вінниччини затримав трьох російських терористів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Гріша з Вінниччини затримав трьох російських терористів

Доказ того, що росіяни воюють на Сході та навмисно обстрілюють свої позиції, щоб звинуватити українців, здобув звичайний мобілізований із Вінниччини.

Це боєць з позивним Гріша, який затримав трьох кадрових офіцерів з Росії – командирів роти і взводу, а також снайпера. За виявлену мужність та героїзм вінницького розвідника та його побратимів представили до нагороди.

– Просування чергової диверсійно-розвідувальної групи противника поблизу селища Троїцького ми помітили близько опівночі, — розповів подробиці Гріша. — Перед тим вони кілька днів були по наших окопах з великокаліберної зброї. Підпустивши близько 20-ти окупантів на коротку дистанцію, ми відкрили прицільний вогонь по противнику. Троє отримали поранення. Інші, залишивши їх на полі бою, відійшли. На місці залишились наліпки та російські паспорти. Медики надали пораненим прихильникам «ЛНР» першу медичну допомогу. Один із них, громадянин Російської Федерації рядовий Натан Леонідович Цакіров – уродженець міста Омська, від важких ран помер. Днями помер і інший солдат. Серед затриманих – командир роти і командир взводу російських окупаційних військ Олексій Сєдіков. Він у шпиталі.

За те, що українські бійці дали гідну відсіч диверсантам, їх представлено до нагороди.

Валентина Лісова  

Залишити коментар:

- Аноним

Народ, ну реально. Давайте усе описувати фактами, а не займатися брехнею і пропагандою... 1) Якщо не зважати на те, що "диверсійна група" завжди носить з собою паспорти і представити, що вони справді реальні, то навіть їх наявність є доказом лише того, що це громадянин Росії, яких там купа разом з громадянами різних країни Європи, США і т.д. Як і з української сторони, до речі. 2) Подивіться останній перепис населення України і ви побачите, що 17% населення - росіяни, більшість з яких проживає на Донбасі і в Криму, де їх частка в деяких населених пунктах перевищує 50%. Тому паспорт зовсім не доказ. Особливо якщо врахувати, що половина населення Закарпатської області має угорські паспорти. Чи вони теж "кадрові військові Угорської армії"??? 3) Седіков - командир роти і командир взводу в так званій ЛНР. В Росії він - офіцер запасу. А це, вибачте, звичайна цивільна особа. Валентино, якщо ви вважаєте себе справжнім журналістом, то перевіряйте матеріали на наявність фактів. Бо у цій статті їх рівно 0.

- Аноним

На яких дебілів розрахований цей опус? "Після бою залишились наліпки і паспорти" -це взагалі всцятися можна)))) Жодна диверсійна група в світі не ходить "на дєло" з документами -це перше військове правило