«Якщо директора школи поновлять на посаді, ми не пустимо дітей у школу 1 вересня!» — ставлять ультиматум розгнівані батьки із Рудниці
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«Якщо директора школи поновлять на посаді, ми не пустимо дітей у школу 1 вересня!» — ставлять ультиматум розгнівані батьки із Рудниці

Категорично не погодились з рішенням районного суду батьки школярів та вчителі Рудницької ЗОШ І-ІІІ ст. у Піщанському районі.

 

- «33-й канал» писав про нашого директора школи Анатолія Українця, про його аморальні вчинки, несумісні з виконанням виховних функцій (№15 від 5.04.17). У травні цього року Українець був звільнений за наказом №32-К/тр-К відділу освіти Піщанської РДА.

 

Але, на жаль, далі справа пішла за принципом «районної кругової поруки», бо він 33 роки директор і обріс зв'язками!

 

По-перше, Піщанський районний суд 4 серпня поновив Українця на посаді. По-друге, райвідділ піщанської поліції закрив кримінальне провадження щодо його домагань до однієї з учениць школи і чотирьох молодих вчительок. Висновок слідчого по справі беззаперечно підтверджує лиш аморальність Українця. По-третє, ні свідчення вчителів та батьків — з 84-ма підписами! — ні аудіо- та відеозаписи непристойної поведінки директора школи, ні учнівська акція протесту 3.04.17 не були взяті до уваги і навіть не розглядались.

 

Таке «справедливе» рішення райсуду викликало хвилю обурення серед жителів Рудниці! Як можна було проігнорувати, що директор школи цілує в губи ученицю, вона виривається, плаче, тікає?.. А вчительок гладить по колінах і пропонує провести з ним ніч «під вербою»?.. — обурювалися в редакції педагоги і батьки учнів Рудницької школи. — Сьогодні Піщанський райвідділ освіти направив апеляцію в Апеляційний суд Вінницької області. А ми, батьки, зі свого боку вимагаємо звільнення директора школи Українця! Ставимо ультиматум: якщо він знову очолить школу, ми не пустимо 1 вересня до школи своїх дітей і перекриємо залізницю!

 

Відповідні звернення батьки і педагоги направили у департамент освіти і науки Вінницької ОДА, у Піщанську РДА і райраду, у райвідділ освіти. Цей конфлікт у Піщанці висвітлювало телебачення України.

 

- Так, райвідділ освіти направив апеляцію в Апеляційний суд 10 серпня, але дата судового засідання поки що не визначена, — підтвердила Людмила Ясько, начальник відділу освіти Піщанської РДА. — Українець поновлений на роботі, йому виплачені кошти за вимушений прогул з 10 травня до 31 липня. А ще ми повинні виплатити йому моральну шкоду 10 тис. грн. Чи буде працювати він далі? Відмов від нього ми не чули.

 

У розмові з нашим кореспондентом Анатолій Іванович Українець лаконічно сказав, що подальша робота на посаді директора школи — це його особиста справа, яку він сам буде вирішувати. Порекомендував звернутись до свого адвоката, але той на телефонні дзвінки не відповідав.

 

- Анатолій Українець був звільнений за ініціативи обласного департаменту освіти і науки, — відзначив Ігор Івасюк, заступник голови Вінницької ОДА. — Тому його поновлення за ухвалою місцевого суду здивувало! Я не буду коментувати дій суду, але, згідно із законом, ми повинні виконувати його рішення. Впевнений, що апеляційна інстанція уважно розгляне конфліктну ситуацію у Рудниці і врахує думку жителів селища.

 

Батьки учнів і педколектив налаштовані рішуче і готові до акцій протесту 1 вересня в разі невиконання їхніх вимог.

 

Фото Сергія ХІМІЧА

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев