Магнати, зніміть замок з автостанції у Чернівцях. Закрийте РДА!
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Магнати, зніміть замок з автостанції у Чернівцях. Закрийте РДА!

Доброго дня газето! Пишуть жителі Чернівецького району, Вінницької області. Йдеться про дуже болюче питання- закриття автобусної станції у Чернівцях з подачі директора компанії ПрАТ"Вопас". На вхідних дверях висить замок й цьому дуже дивуються місцеві жителі, а особливо приїжджі. Причин багато - одна з яких "гроші". Із офіційних джерел утримання АС-збиткове - у місяць ніби-то виходить 5 тис.грн. прибутку. Касири продають білетів з автобусних перевезень на понад 25 тис.грн.

 

З цього питання ми звертались до керівництва місцевої та обласної влади, написали депутату Верховної Ради Івану Споришу, але нічого не допомогло - автостанцію закрили. Однак для соціальної інфраструктури селища вона дуже важлива та необхідна- як будинок культури, магазин, лікарня... Якщо у нашій країні є влада, то на кого вона працює? Закривайте райдержадміністрацію, райвідділ поліції, ринок, де просиджують штани і держава платить великі зарплати.

 

Пасажири у Чернівцях є і будуть завжди. Гляньте, що робиться щочетверга та неділю біля ринку, де формуються маршрутки-нелегали на Березівку, Гонтівку, Бабчинці. Може тут повинні втрутитися фіскали, транспортна служба, ДАІ... Адже ці пасажири могли купити квитки у касі автостанції, якби вона працювала. То де перевіряючі дорожньої служби? Тут же байдужість місцевих депутатів Чернівців. Автобусами їздять прості смертні люди, які в такий спосіб позбавлені права пільгового переїзду у нагальних справах. А як замовити квиток заздалегідь? Та навіть елементарне: запитати графік руху автобусів чи навіть сховатися від дощу чи зігрітися від морозу тепер ніде.

 

Ми від імені усіх мешканців району, звертаємося до обласного керівництва, районних магнатів, які жирують у торговій сфері Чернівців, отримують доходи з родючих земель, ринку, допоможіть відновити роботу Чернівецької АС.

 

З пов.жителі Чернівців

 

Залишити коментар:
Нет комментариев