«Нове» мовлення на Вінниччині очолять «старі» кадри?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«Нове» мовлення на Вінниччині очолять «старі» кадри?

6 грудня, правління Національної суспільної телерадіокомпанії України оголосило результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії.

 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті НСТУ.

 

5 грудня правління завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів.

 

За результатами конкурсу менеджером Вінницької регіональної філії Національної суспільної телерадіокомпанії став Тарас Тарануха. Нині він – заступник директора філії з питань технічного забезпечення.

 

А посаду продюсера регіональної філії НСТКУ отримав Віктор Мозалевський, нинішній заступник директора філії з питань радіомовлення. 
Із менеджерами та продюсерами філій підпишуть строкові трудові договори на один рік, які за результатами роботи можуть бути продовжені.
З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери вступлять на свої посади у регіонах.

 

Цікаво, що на посаду керівника "Нового мовлення" на Вінниччині "сватали" дуже відомих активістів та депутатів... Але щось пішло не так чи бюджети урізали настільки, що посади перестали бути привабливими... Так само несподівано серед кандидатів на посаду не виявилось незмінного директора ВДТ-6 Любові Коваленко, яка, кажуть, сама вирішила не брати участі в конкурсі через сімейні обставини...

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев