Олександр Авраменко у Хмільнику. Талановитий педагог дивував своїми знаннями та зачарував шармом хмільничан
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Олександр Авраменко у Хмільнику. Талановитий педагог дивував своїми знаннями та зачарував шармом хмільничан

Цього українського педагога, теле- та радіоведучого знає уся країна, а його експрес-уроки на одному з центральних телеканалів  не залишають байдужими нікого, бо це цікаво, легко, а головне – доступно кожному.

 

А нещодавно Олександр Авраменко завітав із майстер-класом для учнів та вчителів у одну із шкіл Хмільника. Поки Олександра Миколайовича не побачила на власні очі шкільна громада, ніхто не міг повірити, що зустріч відбудеться.

 

Такий візит справжньої знаменитості став можливий завдяки учителю-методисту  ЗОШ №3 , голови методичного об’єднання вчителів української мови та літератури м. Хмільника Людмили Гунько.

 

Майстер-клас від Олександра Авраменка не залишив байдужим нікого, адже ми мали змогу наживо зустрітися із мовознавцем, дослідником і популяризатором української мови, автором багатьох підручників з української мови та літератури, упорядником посібників для підготовки до ЗНО та ДПА, доцентом Київського університету ім. Грінченка Олександром Авраменко. Олександр Миколайович одразу підкорив дітей своїм красивим голосом, умінням тримати аудиторію, вишуканою манерою спілкування, своєю харизмою, щирістю. Уміння лаконічно, зрозуміло пояснювати, жартувати, влучно використовувати прислів'я і приказки, перетворило виступ на надзвичайно цікаве та змістовне спілкування, - розповідає Людмила Петрівна.

 

Педагог розповідає, що діти уважно слухали викладача. Багато хто з них не лише слідкує за Олександром Авраменко по телевізору чи слухає по радіо,а й читає його підручники, котрі відповідають вимогам сучасності: QR-коди , «відсилають» учнів до розміщених на You Tube диктантів, які начитував сам автор.

 

Сам Олександр Авраменко подякував Людмилі Гунько за організацію такого заходу у Хмільнику.

 

- Красно дякую, пані Людмило, за організацію нашого заходу в Хмільнику! Чудова школа, розумні учні, професійні філологи, тепла атмосфера! І Ви - сучасний учитель і чарівна жінка. Тепер я знаю, що Хмільник не тільки бальнеологічний курорт, а й місто пишних верб і красивих людей!, - так прокоментував у одній із соціальних мереж свій візит Олександр Авраменко.

 

Діти наперебій дякували знаменитому педагогу та щиро зізнавались, що його експрес-уроки надихають їх на подальше вивчення української мови. Після спілкування з учнями Олександр Авраменко відповів на усі питання, що цікавили педагогів Хмільника. Олександр Миколайович розповів вчителям, яких змін їм варто чекати уже найближчим часом. Завершився майстер-клас фотосесією зірки з усіма бажаючими.

 

Наталя Міщук

Залишити коментар:
Нет комментариев