Перший виборчий скандал в Томашполі за участю ВК, поліції та нинішнього голови
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Перший виборчий скандал в Томашполі за участю ВК, поліції та нинішнього голови

Місцеві активісти вже пишуть в групі Небайдужі Томашпільчани про дивні подіїі навколо реєстрації "незручного" для влади кандидата на місцеві вибори 18-го грудня. 


Зокрема Сергій Тімков та Олена Миронишина повідомляють у ФБ наступне: 

Кожна людина має право на подання документів для реєстрації на ту чи іншу посаду. Право і обов'язок виборчої комісії вивчити дане питання та прийняти рішення реєструвати її кандидатом чи ні.Селищний голова Німеровський В. Ф. в даному випадку має такі ж самі права , як і інші кандидати. Виникає ряд питань:

1) На якій підставі голова виборчої комісії ще не зареєструвавши кандидата розголосила персональні дані НімеровськомуВФ,

2) На якій підставі Німеровський ВФ послав свого водія здійснювати тиск на людину і силоміць привозити його на дільницю.

3) Взагалі що робив вночі селищний голова на дільниці.

4) Яке мав право тиснути пригрожувати .

5) Яке право мала голова дільничної комісії вночі після закриття відкрити дільницю і приймати заяви.

6) На якій підставі була викликана поліція до людини, яка відпочивала вдома і яку насильно привезли незрозуміло длячого вТомашпіль.

7) Чому наша реформована поліція склала протокол не на селищного голову та голову дільниці, а на невинну людину. До чого ми докотилися.

Живем дальше по принципу править балом хто сильніший.А тітушки під селищною радою? Бачила на свої очі(приходила за довідкою в селищну раду) Хіба вищенаведені порушення не відображені у нашому законодавстві.За людську гідність мовчу. Коли наші співвітчизники здобували і гинули за неї на майдані пан голова Німеровський ВФ засуджував їхні дії та посилав туди тітушок. Я думаю казати мене вибрали люди тут недоречно,має працювати закон і винні повинні понести покарання.Не розуміють виборці кого вибирають це зрозуміло, то має спрацювати законодавство. Навіть самий ярий прихильник такої людини має розуміти, що при певних обставинах так можуть поступити і з ним, якщо ще не гірше. Слава УКРАЇНІ!

Залишити коментар:

- Аноним

А чого цей так званий кандидат приніс документи до дільниці о 22.30 ночі, невже йому дня було мало? Здається забрехались "місцеві активісти"

- Аноним

а то нічо шо сам Тімков заплатив 5000 двійнику?